Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek, jay cutler vagy...

Szerintetek, jay cutler vagy markus rühl vagy arnold schwarzenegger? és miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Schwarzi.

Azért mert ő az élet királya.

Mindent elért,mindent megvalósított.

Az élete gyakorlatilag olyan,mint egy mesehősé.


Bár mostanság borul nála is a bili.

2011. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

schwarzi.

arányos, sehol nincs túls sok rajta,se túlkevés.

2011. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 greeen ***** válasza:
100%

A kérdés valószínűleg a testépítésre vonatkozik és nem az életpályára.És ha szigorúan a testépítés aspektusából vagyis céljaiból,a testépítés kívánalmaiból nézzük akkor semmi keresnivalója nincs Arnoldnak ebben az összehasonlításban!Arnold a testépítés unikumja volt a 70es években.Ő Volt a Best!Jay Cutler pedig a 2000-es éveké!Jay 20 kilóval nehezebb nála,és 10-15 centivel alacsonyabb is!Ráadásul sokkal de sokkal szárazabb,kidolgozottabb izomtömeggel!Innentől kezdve aki nem laikus,az rájön,hogy a sport kívánalmait nézve semmi értelme összehasonlítani.Mint ahogy a mai forma1-es autókat se szoktuk az 1970esekkel összevetni!De abból az szemszögből,hogy valaki full laikus és fingja nincs a sportról ,annak nyilván az Arnoldi klasszikus,

kisebb tömegű még emberibb külső az ami esztétikusabb!Csakhogy magában a testépítésben ,ahogy fejlődnek az edzésmódszerek,táplálékkiegészítők,illetve szteroidok,sokkal nagyobbak a végletek!Amit Jay is nagyon jól mutat!

2011. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dirtboy ***** válasza:
100%

Arnold Schwarzenegger egyértelműen, ez nem kérdés.


Jay Cutler fizikuma elképesztő de szerintem túl széles a dereka és az egész palinak nincs semmi tágulása,felmegy a színpadra és semmi,pózolás nélkül is úgy néz ki mintha meglenne feszítve az izma.ő egy igazi tömegszörny amit én nem igazán szeretek.

örülök is neki hogy ajándék végre legyőzte.


Marcus Rühl meg számomra sehol nincs,jó széles váll de kb ennyi ami elképesztő rajta.számomra valahogy nem áll össze kép,régebben még jobb volt bár a tricepsze akkor sem volt jó, de mára már végképp nem versenyképes.

2011. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

markus tökéletesen aránytalan...:S

jay cutler hatalmas,brutális,egyedül a dereka a gyengéje.

jay cutler-nak a 2009 -es formája elképesztő volt,azzal a formájával simán nyerte a 2009 es olympiát

idén igaz hogy legyőzte Phil (ajándék) de ebben az is közre játszott hogy jay az olympia elött megsérült neki a bal bicepsze és ez nagyban befolyásolta a felkészülést..jay egy riportban azt mondta hogy 2012-ben még nagyob izomtömeggel fog megjelenni és megszerez még egy SHADOW szobrot..és sztem erre minden esélye meg is van.Bár jövöre már ismét ott lesz branch ugyhogy nehéz dolga lesz

2011. okt. 7. 17:46
 6/11 greeen ***** válasza:
ezt mind tudom mivel le van írva egy csomó testépítő oldalon a hírek résznél,de semmi köze a kérdésedhez :)))))
2011. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 greeen ***** válasza:
Még annyit hozzátennék,hogy valószínűleg a kiejtés miatt neked a Sandow szobor Shadow-nak tűnik,bár szerintem kiejtve is más,de természetesen ilyen nem létezik.A Szobrot amit kapnak Eugen Sandow-ról nevezték el emiatt lett Sandow a neve!
2011. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
elirtam a szobor nevét:S
2011. okt. 7. 18:46
 9/11 greeen ***** válasza:
Semmi gond.Amúgy visszatérve az okfejtésedhez ammi nagyon nem a kérdéshez kötődik,azért megjegyzem!A Legkevésbé szólna bele Branch Warren Jay törekvésébe,hogy visszaszerezze a Sandow szobrot!Sem Sruktúrálisan,sem esztétikailag nem veheti fel a versenyt branc Kaival,és Phil-lel!De Természetesen neki is ott a helye a top 5-ben írtózatos tömege,masszívsága és kondíciója miatt!Jelenleg a leg-leg Kai és Phil!És Kai Még Philt is veri bőven tömegben de óriást kell nyújtania Kainak ahhoz és vitathatatlanul jobbnak kell lennie,hogy megkapja a trófeát!Sajnos bhuziskodós homoerotikus viselkedése miatt nem szívesen adnának neki egy szobrot,mert nem túl méltó reprezentánsa a sportnak!
2011. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

branch már beleszolt a "nagyok" dolgába hiszen a 2009es olympián is 2. helyezést ért el 2010-ben pedig 3.ik


amugy én is nagy JAY CUTLER fan vagyok :)

2011. okt. 7. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!