Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muay Thai Budapesten?

Muay Thai Budapesten?

Figyelt kérdés
Hol találok a számomra legjobb Muay Thai edzést Budapesten? Érdekelne ez a "sport", nem csak mozgás szinten, viszont nem is szeretnék versenyző lenni, mert arra nem sok idő lenne egyetem mellett sajnos. Mégis valahol a kettő között keresnék egy komolyabb, tapasztalt edzőt és edzési lehetőséget. Nem verekedni vagy utcán kötekedni akarok, félreértés ne essék, de komolyabban érdekelne a Muay Thai. 18/F
2011. júl. 15. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Muay Thai Magyarországon?
2011. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenféle dolgokat olvasni az interneten hogy Muay Thai, Muay-Thai Box meg Thai box van Budapesten, csak gondoltam valaki lejárt már egy-két helyre ott, és tudja hova érdemes, illetve hova nem. :)
2011. júl. 15. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát pontosan ezért: "..és nem járok Magyarországon Muay Thai edzésre mert Magyarországon ez nem Muay Thai hanem inkább balett." kérdeztem, hogy hátha tud valaki komolyabb edzőt vagy lehetőséget, mert erről a balettos dologról már máshol is hallottam. Most akkor tanácstalan vagyok :(
2011. júl. 15. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
regym: [link]
2011. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor majd elnézek ide, köszönöm mindenkinek!
2011. júl. 15. 19:28
 7/9 anonim válasza:
100%
Én a Rehák Gyurihoz járok MT-ozni,lány vagyok.Szegfű-Szív utca sarkán van a terem,a 6.-dik kerületben.Az edzések nagyon fárasztóak,Gyuri tökéletes tanár/ edző.Sokat lehet tőle tanulni,az órák változatosak.Elvárja a figyelmet,a tiszteletet kiérdemli.Erősítés elég sok van órán,felülés,fekvőtámasz.Péntekenként vannak az erősítő és zsákos edzések,akkor erre mennek nagyon rá.Egy havi edzés 10.000 HUF,vagy vehetsz 'végtelen' bérletet,ami 12.000 HUF. Ez annyit jelent,hogy annyiszor mész,amennyiszer csak akarsz.De mivel az edzések borzalmasan fárasztóak,elég ritka,hogy egy ember 2 egymás után következő órára is bemegy.De rajtad áll.Én sose teszem,örülök,ha kitámolygok egy-egy óra után,és hazamászok.Jó hely nagyon,a többi edző is jó,pl. Birics Tomi,vagy Vörös Roland.
2011. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

figyu, ez most vagy mozgásszinten érdekel, vagy versenyszerűen. más nincs.


a számodra legideálisabb hely egy olyan terem, ahol sok kezdő, hobbista van. Minek neked komoly, tapasztalt edző? Tök kezdő vagy, nem számít, hogy ki tanít, az alapokat szinte bárkitől meg lehet tanulni.


Szerinted egy komoly, tapasztalt edző szóba áll veled? (ha van pénzed privát edzésre, akkor talán)Szerinted rád fecsérli az idejét, amikor versenyezni sem akarsz? És miattad, a hobbista kezdő miatt nem törődik majd azokkal, akik a nevét képviselik a versenyeken?


Ezen kéne elgondolkodnod. Ha nem akarsz versenyezni, akkor nem is érdekel a MT. Csak a pofád jár, hogy komolyan érdekel. Ha így lenne, alig várnád, hogy a szorítóba léphess. A versenyzés meg annyi, hogy szombaton nem beb@szni mész, hanem versenyre. Ennyi. Azt hiszed, mindenki heti 15 edzéssel készül a versenyekre?


Ha "mozgásszinten" érdekel a buyó, akkor menj vingcsunozni. az lesz a neked való hely.

2011. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nos amit a kérdező keres, az a egészséges életmód. Ide tartozik a mozgás, erőnlét stb. Nyugodtan mehetsz Muay Thai-ozni mert utcai konfliktusokban (ha nem tudod elkerülni a konfliktust) igen is jó, ha jártas vagy az egyik legkeményebb küzdősportba, ami ráadásul sok önvédelmi mozdulatot tartalmaz. "Kedves" 8. hozzá szóló, ha nem lenne ilyen alpári stílusod, még akár tanácsokkal is elláthatnád a kérdezőt. Nem mindenki vágyik arra, hogy ringbe lépjen, és harcoljon, úgy látom te igen. Vezesd csak le a "feszkót" az edzéseken ne itt online.
2013. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!