Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen szteroid? Kevésbé...

Milyen szteroid? Kevésbé ártalmas!

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 175 cm és 75kg.

már 2-3 éve edzek és az lenne a kérdésem hogy kezdésnek milyen szteroidot ajánlotok ami nem ártana annyira?

esetleg amit arnold szedett?

vagy inkább fehérje+dextróz????????????( ettől nem lehet bajom)


2011. júl. 10. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

most ha írok ide akármit is, bunkóparaszt azt mondja hogy koxgép vagyok:D

ettől eltekintve sustanont ajánlok! jobb mint a fehérje-dextróz

2011. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100g powerprotein + 150g dextróz edzés után, nem kell más.
2011. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

oké.

de az nem baj ha power protein-t szedek? (reggel és edzés után)

2011. júl. 10. 18:08
 4/17 A kérdező kommentje:
100g power protein+150g ch? ez tényleg igaz?
2011. júl. 10. 18:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu,most nagyon korrekt választ kapsz és soha többet nem írok neked ezt megígérem,mert úgy érzem reménytelen vagy és nem tudok neked segíteni ahogy greentea se tudott.

Nem értelek.

Az előző csak viccelt és tudod miért? Mert 1 éve nyomatod a dextróz,jumbo,arnold,sokedzés kérdéseidet és kár válaszolni mert még most is ugyan azokon a dolgokon kínlódsz.

Az én tanácsom korrekt volt,fogadd meg,igazat mondtam.

Kajád nincs,edzés után 150 gramm dextrózba hosszútávon belehalnál :)

Nagyon szívesen elbeszélgetnék veled személyesen mert nem árulod el miért nem jutsz 1-ről a 2-re ebben a kérdésben.

Szeretnék a szemedbe nézni,és őszintén megkérdezni:

MIÉRT???

Nagyon sajnállak mert őszintén mondom,valami nincs nálad rendben és ezt nem rossz indulatból mondom mert isten lássa lelkem én szeretlek téged mint felebarátomat.

Aki nem tudja miből mennyi kell edzés után az nem is eszik rendesen és ne akarjon koxhoz nyúlni.

Ha gyors fejlődést akarsz egyél többet,edzés után meg idd amit leírtam.

Szia és nagyon sok sikert kívánok az élet minden területén.

Örök barátod:

Márk.

2011. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Amíg felmerül az a kérdés, hogy szeroid, vagy inkább fehérje+dextróz, addig olyan szinten hülye vagy a témában, hogy neked még napi 10x az alapismereteket kéne szedned, nem pedig kokszot.
2011. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

oké köszi márk!!!!!!

Most elgondolkoztam de tényleg!!

mégegyszer köszi és ígérem hogy most mindent rendbe teszek magammal és az étrendemmel és az edzéssel.

majd írok neked ha van valami.

2011. júl. 10. 18:23
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
én nem értem miért ne koxolhatna?? 40 ampulla sustanon lenne a legjobb edzés előtt és után 2-2, ezt 10 napig, mellé napi 10 szem danabol és biztos hogy többet ér mint a Jumbo vagy akármilyen tejsavó! mondjuk ha félsz az injekcióstűtől, akkor nehéz lesz, de szerintem megéri!
2011. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

oké.

de inkább egy msn címet tudnál adni mert ott gyorsabb és egyszerűbb?

2011. júl. 10. 18:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Koxolhat,tudsz neki adni olyan cuccot ami tuti nem kamu és kaja nélkül is ér valamit/marad is valami a kúra után esetleg úgy,hogy még edzeni se tud normálisan?
2011. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!