Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen görkorit érdemes...

Milyen görkorit érdemes venni, ha még kezdő vagyok, de komolyabban szeretnék elkezdeni korizni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

èn tavaly vettem szintén kezdöként egy K2-es görkorit. 27 éves vagyok szóval nem is túl fiatal és lány.


Jégkorizni nagyon jól tudok és a párom meg görkorizni szeretett ezért én is kiakartam probálni. Elmentünk egy nagy sportáruházba és felpróbáltam 3-at egy FILA-t de arra az eladó mondta hogy nem rossz minöség de adott két jobb minöségüt, ebböl a K2-es volt a legjobb.


Párom egyböl vett térd könyök és kézvédöt nekem. Az elsö napon egy akkora hátast dobtam hogy kisebb agyrászkódásom lett. Inenntöl kezdve csak sisakban mertem, de csak bicajos volt most fogok görkorisat venni, annak nem olyan csúcsos a vége mint a bicajosnak.


Idén már elég sokat koriztunk. ha kisütne a nap akkor ma is mennénk.

2009. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

akkor majd megnézem ezeket:)

2009. márc. 16. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen márkásat

általlános (mindenfélét gyártanak):

Roces, Rollerbldae, K2,


csak fitness:

Ultrawheels, Salomon, Fila, Nike


ha agrokorizni akarsz (ugrálni, csúszkálni) akkor a USD, Remzy


általánosságban azt mondanám, tartózkodj a 3-4 ezer forintos koriktól, inkább sportszerboltban, akciósok közül válassz

és mindenképpen vegyél védőcuccot, anélkül ki se menj, a féket pedig szereld le, és alapból anélkül tanulj meg fékezni

2009. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!