Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nah ilyet se láttam még, hogy...

Nah ilyet se láttam még, hogy lehet, hogy egy sovány haverom annyit emelt, mint én?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! a mai nap lementem egy számitógép imádó 50kg os csont vékony haverommal bodyzni én 90kg vok és nincs rajtam zsír és alig akartam elhinni mikor olyan mint a kisujjam és annyit emel mint én és ugyanannyit SŐT Szabályosan is csinálta +én ,még mérges is voltam és dühből is kellet emelnem de ő tartotta a sulyt velem . Mi az ilyen nembereknek a titka?hogy van ez? vki válaszoljon légyszi mert naon felidegesített a dolog:/.Előre is köszönöm
2009. márc. 14. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy az erő és az izom nem ugyanaz.
2009. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, volt már hasonló.De amit tehetsz, hogy maradj higgadt és fogadd el.Ösztönözzön arra, hogy még keményebben eddz.Ne csak súlyzós edzést, hanem olyat ami erőt is növel nagymértékben.Pl:kettlebell.Nézz utána, én is szeretném elkezdeni.

Az a helyzet, hogy vannak olyan emberek, akik így születnek, ha nem csinálnak semmit, akkor is erősek.Adottság.

Tudom, baromi idegesítő, legszívesebben sok ember ilyenkor leverne a másiknak egyet, hogy hogy a francba képzeli ezt.De amit tehetsz, hogy lehiggadsz és elfogadod.Mert különben sokat akarsz majd egyszerre hogy megmutasd, felborul az edzésrend és rosszul fogod csinálni.Mondom fogadd el és eddz többet és keményebben, de csak mértékkel, hogy ne boruljon fel az egész rendszer.

2009. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
DE vágod ez olyan mint egy csontváz... kikaptam egy rakás csonttól?:S
2009. márc. 16. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őt is, meg másokat is hogy mit sportol vagy tényleg egész nap csak a gép előtt ül.

Egyáltalán nem kaptál ki, le fogod őt győzni.Csak keményen!

2009. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mein véletlen fent van msn en megkérdzetem mit sportól erre a válasz : Zsebhokizom XD

és nem ül egésznap a wcn suliba jár és kimegy wc re.

szó szerint ezt mondta...ezzel is csak bosszantani akar?

2009. márc. 16. 22:41
 6/8 A kérdező kommentje:
nem ül egésznap a gépelöttöt akartam irni.
2009. márc. 16. 22:42
 7/8 anonim válasza:
És megkérdezhetem, hogy miért izgatod ezen magad? Jól érzed magad a bőrödben?? Akkor ez miért baj?
2009. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hiába nagy egy izom,ha éppen ki van fáradva vagy fáradt
2009. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!