Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tegyek, ha nem megy a...

Mit tegyek, ha nem megy a bunnyhop? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja bicózom, tanulgatok, nem társasággal, csak úgy kit az utcán. Van amikor beadom a bunnyt, de alacsonyra sikerül, de ha csak simán hop-ot csinálok akkormár van hogy 40-45 centire is felugrok. Egy haverom mondta hogy : Ugorj át dolgokat, egy idő után bunny lesz, és benned lesz a rutin."

Tehát először is: Ugy tudnék jol bunnyzni?? mert a technikát tudom

Másodszor: Télleg igaza van annak az ismerősömnek, egy idő után tényleg belejönnék, és rutinom lesz ebben??


Előre is köszi:)


2011. ápr. 27. 12:29
 1/3 anonim válasza:
azt szerintem te is tudod, hogy először a bicó elejét kell megemelni és utánna a hátulját, de nem is emelni csak mintha ugranál és az elejét húzod magaddal és mikor már fent vagy 1 bizonyos magasságban akkor kicsit told előre a kormány/húzd fel a farkát. Egyébként igen, sok gyakorlás=siker! nekem a 180 at fél évig tartott mire megtanultam és e fél év alatt nagyon sok ideget megettem sose úgy sikerült aztán egyszer csak elkezdődött jól sikerülni. sok sikert
2011. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval , csak annyi hogy reális dolgokat próbálj meg átugrani eleinte pl patkára felbunny z ni majd utánna menj feljebb mert egyébként egyszer odavágod rendesen a felnit az nem lesz jó . Jah és igen kb olyan ez a dolog hogy megemeled az elején mikor már érzésre elég magasan van ( de azért nem manuál !)akkor előre és közbe fel rántod a kormányt ezzel a hátsó kereket magaddal húzva és érkezés pedig két kerékre . Sok gyakorlás mennni fog !!!!!
2011. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Csak azért volt szar, mer valaki mondta h 20 perc alatt megtanult és már ugrált át mindent..de már többen mondták hogy ennél több idő kell ehhez h normálisan menjen.Kösi még1x
2011. ápr. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!