Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha valakihez hozzá érnek...

Ha valakihez hozzá érnek lábbal az ciki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezer a szerencséd, hogy egy comb feletti rúgást kb 100x nehezebb bevinni, mint egy ütést :) Ezért általában csak a filmekbe használják.
2011. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy "ciki", úgy érted, hogy szégyelnéd magad, ha nem tudnád kivédeni az összes rúgást?

Amennyiben igen, nincs okod aggódni, az lenne a csoda, ha valakit egyszer sem rúgnának meg életében, vagy valamilyen küzdősport edzés során.(a boxolók természetesen kivételek).

Szerintem ebben az értelemben legfeljebb az lenne ciki, ha mondjuk egy tolószékes rúg fejbe, de erre elég kicsi az esély. :)


Persze, a leírásod alapján lehet, hogy nálad ez valamilyen fóbiaszerüség. Ebben az esetben legfeljebb azt tudom javasolni, hogy keress valakit akiben megbízol és a segítségével szembesülj ezzel a félelmeddel és győzd le.



19:37

Nézz meg egy kick box vagy thai box harcot, ott elég rendesen tolják felette is a rúgásokat.

2011. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Oké, és hány talál?


És emellé hányszor visznek be ütést?

2011. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti:Igen,nem az a ciki hogy nem tudom kivédeni a rúgást,hanem az,hogy ha hozzá érnek lábbal a felsőtestemhez,én úgy érzem hogy az egy örök életre ott marad és nem lehet lemosni :D persze ha mongyuk fejbe rugnak és énis fejbe rugom,akkor sokkal jobb mintha csak engem rugtak volna meg :)
2011. jan. 25. 19:03
 15/16 anonim ***** válasza:
buz ie vagy?
2011. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én az arcomra voltam ilyen téren érzékeny,egyszer kaptam egy sallert dizsiben amit kb még 6 évig "éreztem".Menj el egy akármilyen edzésre,és jobb lesz hidd el.Ha nem jön be akkor beszéld meg a legjobb barátoddal,vagy olyan emberrel akiben feltétlen megbízol.
2011. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!