Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha valakihez hozzá érnek...

Ha valakihez hozzá érnek lábbal az ciki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen
2011. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szituban és miért! :)


Én a fickókat szoktam p.csön vágni az utcán véletlen... :) (Ha sietek, egyik kézben nehéz tatyó, másik kéz himbálódzik, na és azzal... ha nem figyelek, vagy az illető nem figyel.:-) Nah ez ciki néha. :)

2011. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam pl hogy azért nem mentem el soha küzdősportolni,mert nem tudnék megbarátkozni a gondolattal h fejbe lettem rúgva... :DDD
2011. jan. 22. 22:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Na az nem ciki! Az kellemetlen! :-))
2011. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Am ez a fóbiám valószinüleg egy régi jeann claude van damme film miatt van,amit még kiskoromban láttam,és mintha azóta próbálnám az életem úgy intézni h ne érjenek hozzám lábbal mert ciki :O

http://www.youtube.com/watch?v=xs0vCPWXbe0

2011. jan. 22. 23:00
 6/16 anonim válasza:

milyen édes kérdés!

^^

2011. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Háh!Micsoda kérdés:).

De akkor már tegyünk különbséget aközött is,hogy mezítláb rúgnak fültövön,vagy cipőorral arccsonton.

Egyébként ökölvívó edzésen ez a veszély nem fenyeget.

2011. jan. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Természetesen van különbség aközött is hogy mezitláb vagy cipővel lábalnak le,és ha mezitláb az sokkal cikibb,és minél feljebb annál rosszabb...szoval ha vkit combon rugnak az szerintem nem ciki de ha fejen vagy mellbe az már mingyár más...

A box még elképzelhető számomra,csak az nem szimpatikus...

2011. jan. 23. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Röviden megkérdezném: MIAF*SZ???? :D Miért lenne ciki? Fáj, nem esik jól, de nem az az elpirulós ciki. Inkább az a JAAAJ de fáááj :D
2011. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem csak a fájósat érzem cikinek,hanem hogyha valakit megérintenek lábbal,az valahogy engem pl kellemetlen érzéssel tölt el...de szerencsére nem sok olyan volt, h lelábaltak,de sajnos véletlenül előfordul néha mindenkivel...
2011. jan. 23. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!