Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő vagyok és gyúrogatok....

Kezdő vagyok és gyúrogatok. Jól csinálom? Gáz van nem fejlődök még nagyon.

Figyelt kérdés
13 kilós fix súlyzó bicepszre. ismtélés az olyan 3x15 szépen bedurranok. Viszont nem tudom mennyi pihenőidőt tartsak... tehát 1x15 aztán pihi majd 2. 15 sorozat és megint pihi ez gy jó vagy egybe kell lenyomni a 3x15-öt?? nem látom még a látszatját igazán... sajnos csak ez az egy súlyzóm van mit csináljak, hogy legyen látszat. kajálásom rendben van súlyom 80 kg! ja és magas vagyok... és 19 éves...
2011. jan. 19. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom elképzelni, hogy nézhet ki egy olyan ember, akinek csak bicepsze van :P
2011. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valamilyen / nem Román / tömegnövelő kellene,ha látványt akarsz,de anélkül is lessz eredmény,de késöbb.
2011. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem csak bicepszre gyúrok, de mivel arra még nem gyúrtam most azt csinálom.
2011. jan. 19. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha le tudsz nyomni egyben 45-öt, akkor már régen baj van...
2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2011. jan. 19. 21:09
 6/6 A kérdező kommentje:
egyre nem bírok lenyomni 45-öt hanem 3 részben tizenötönként egy pici pihenő majd megint... egyre a 15 megy le normálisan
2011. jan. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!