Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintettek melyik sportra...

5130 kérdése:

Szerintettek melyik sportra jarjak hogy erosebb legyek a karatera vagy a kick box ra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A karate talán valamivel technikásabb. De most mit akarsz? Erősebb akarsz lenni vagy csak jobban akarsz tudni verekedni? Mert ha erősebb akarsz lenni akkor egyik se jó, akkor foglalkozz erőemeléssel, ha pedig jobban akarsz verekedni akkor meg az átlag ember ellen mindkettő jó.
2010. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
erosebb es technikasabb szeretnek lenni de melyik jobb ez a ketto kozt?
2010. nov. 17. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy jobb... de elfogult vagyok a karate irányába.
2010. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjatok hogy melyikre jarjak pls mert voltam karaten 2 evet de kick boxra egy par nap es megyek de melyikre jarjak hogy jobban verekedjek mert kotekednek vellem a suliban
2010. nov. 17. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Karate basszus egyértelmű... Kempo Karate.
2010. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hát én önvédelemre a 2 helyett egy 3.at ajánlok. 2 szó:krav maga :)
2010. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha veLLed kötekednek az iskolában akkor szerintem inkább nyelvtan korrepetálásra járjál!

Akkor talán még a szókincsed is bővül egy kicsit és kidumálod magad...

2010. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
thai bos, de ha a 2erdekel akkor inkabb kick box
2010. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha azért akarsz küzdősportra járni, mert kötekednek veled az iskolában az már rossz, inkább beszélj velük. Én karatéztam, jobban építi az izmokat, mint a kick box, de a mi egyesületünkben is volt rá pl., h aki iskolai összetűzések megoldására használta azt kitették az egyesületből, bár gondolom te önvédelemre használnád, de akkor sem ez a megoldás, ráadásul egy ilyen sportot aminek kulturális, vallási háttere van hosszútávon érdemes csinálni és csak akkor ha tetszik is.
2010. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!