Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kyokushin karate + ökölvívás...

Kyokushin karate + ökölvívás (földharchoz pedig japán jiu-jitsu, vagy judo). Ezek - több évnyi - gyakorlása már felkészültté tesz valakit (ha nincs lehetőség elrohanni, vagy utolér a támadó), ha ezek mellett folytatja tovább az edzőtermi edzéseit is?

Figyelt kérdés

Illetve! Ha az anyagiak összejönnének egy hosszabb Japán útra, és ott inkább csak gyakorolna az ember - nem a környéken barangolna - az eredményessé tudná tenni (az európában tanult/elsajátított) karate és jiu-jitsu gyakorlását? Hozzá tud tenni egy-egy ilyen út bármit pluszban a fentiekhez?


Versenyekre járni, kiváltképp "utcai harcolni" (ahogy itt kérdezik folyton) nem akarok! Sőt, annak örülnék a legjobban, ha soha nem történne velem szemben semmikor egyetlen incidens sem.



jún. 24. 20:20
1 2
 11/11 veszettkecske ***** válasza:
Én általában az emberek alkatán már látom, hogy "csinál-e valamit" és ez a viselkedésben is meglátszik -bárnem minden esetben. Ezt gyakran méregetik a támadók, ettől függően választanak áldozatot is szerintem. De. Tudhat bárki bármit, amíg a másiknál(inkább: többieknél) lehet "akármi" is. Ez mindig helyzetfüggő. Nem kell japánba és a honvédségbe menni, ökölvívás egész jó tud lenni (régen lenéztem) és a többi is, de számomra a lényeg: az Isten óvjon ezekben a helyzetekben, de inkább magától a helyzettől.Viszont: edzeni kell!:) Megyek is.
júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!