Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport jobb? Esetleg...

Kamugyrosz kérdése:

Melyik sport jobb? Esetleg melyik fogyaszt jobban?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozok h elkezdek sportolni mert már nagyon unom a semmittevést

vívni vagy judozni szeretnék, de nem tudom h melyik jobb

Na meg melyik fogyaszt és izmosit jobban

Érveket nagyon szívesen olvasnék és nyugodtan mondhatok mas sportot is persze ha szeretnetek



2019. ápr. 27. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Vívás combra, fenékre dolgozik kegyetlen sokat és a reflexekre épít. Viszonylag kevés benne a sérülés. Ha meg törik a penge (mert ilyen is van, akkor legalább nem kell a felépülésre gondolni, mert egyből belehalsz).


Cselgáncs nagyon komoly sport. Hatalmas fegyelem és tisztelet kell hozzá, amit meg is tanítanak. Ugyanakkor a sérülés veszélye magasabb rizikó faktorral jár. A reflexek és az erőnlét ugyan úgy fontos, mint a rugalmasság.

2019. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De meg mindig nem tudom h melyik legyen
2019. ápr. 27. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod ki mindkettőt és miért várod, hogy más döntsön helyetted?

Elmész az egyikre, csinálod 2 hónapig, elmész a másikra csinálod 2 hónapig. Majd meglátod, hogy melyik tetszik jobban.

Sőt!


Heti 2 edzés ebből 2 abból. Vagy 1-1. Az miért nem járható út?

2019. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért mert előre kell fizetni na meg heti 3x van mindkettő hétköznap. Sajna nem tudom eldonteni, pont ezért kérdeztem meg itt

Na meg elég furcsa gglte

2019. ápr. 27. 17:09
 5/10 A kérdező kommentje:

*lenne hogy 2 hónap után csak úgy eltűnök és megjelenek újra 2 hónap után

Kicsit kínos lenne, plane h egy helyen van az egész

2019. ápr. 27. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki akarom próbálni, majd mást is ki akarok próbálni, ebben mi a kínos? Nem értem az embereket néha.
2019. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 hónap alatt azért ismerkedsz az edzővel és a társakkal is. Én meg hodfzu
2019. ápr. 27. 18:29
 8/10 A kérdező kommentje:

* én meg hosszútávra szeretném csinálni viszont nem lenne jó pont és felek h valakit megbantok

De nem kell megérteni ez az én logikám xd

2019. ápr. 27. 18:33
 9/10 Skatebird ***** válasza:

Nagyon sok múlik az edzőn és a csapaton is. Én judoztam, nagyon szerettem, jó hangulatúak voltak az edzések, de mellette mindenki maximális figyelemmel és erőbedobással dolgozott. Aztán az edzőm elköltözött, a városban csak egy másik judo edző volt, néhányszor elmentem edzésre, de olyan volt ,mint a katonaság, csak fegyelem. Rosszul felépített edzések, sokat álltunk csendben és unatkoztunk. Soprtágat is váltottam.

Ha mindkét sport egyformán érdekel, szerintem kérd meg az edzőket, hogy végignézhess egy-egy edzést, az után biztosan könnyebb lesz dönteni.

2019. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A Judot lattam, nagyon nagy arc az edző. Igazad lehet, megnezem a vivast is és akk el tudom majd donteni. Köszönöm!
2019. ápr. 29. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!