Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Béres Alexandra 10 percesei...

Béres Alexandra 10 percesei így érnek valamit?

Figyelt kérdés

Ha pl napi 6-ot megcsinálok (3 db egy részemre, 3 db másikra, következő nap másik 2 testrész ugyanígy), heti 6x, ennek lenne hatása?

(Az étrendem nagyjából rendben, feleslegem kb 5 kg van, így a fogyást nem ettől várom, formálódásra gondolok.)



#Alexandra #Béres #10 percesek
2019. febr. 21. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jól megmozgat de ettől ne várj jobb formát. Nem adnak elég terhelést, hiába érzel izomlázat utána. Főleg nem ezek a pár perces ugrabugrálások
2019. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel lehet normális eredményt elérni, legalább, hogy ne legyen puding állagú testem, ha csak itthon van lehetőségem, és jelenleg eszközökre nincs keret?

Esetleg van valami videó tipp?

Szoktam itthon edzeni, aminek ugyan nem sok, de valamennyi hatását érzem/látom, de úgy tudom, monoton, és hosszú távon nem hatásos ugyanazokat a gyakorlatsorokat végezni. És általában eddig mind ugyanazokat csináltam 2 napi leosztásban.

2019. febr. 21. 17:03
 3/6 A kérdező kommentje:
(Rékát is próbáltam a napokban, de sajnos nem bírom elviselni 🙄)
2019. febr. 21. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekkel a videókkal tényleg csak az a baj hogy a semmi mozgásnál jobbak, de a szereplők se azoktól a gyakorlatoktól lettek olyanok...

Azért 2db egykezes súlyzó nem kerül sokba, és azokkal is nagyon sok gyakorlat elvégezhető. Gyűjtök is gyakorlatokat ha érdekel..azt a párezer forintot megéri szerintem, ha ezen múlik a dolog.

2019. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ki fogsz nevetni, de mivel nekem sincs keretem edzoteremre , plussz van egy par honapos kisbabam, igy en is itthon „ gyurok“. Rekahoz nekem sem volt idegrendszerem, ugyhogy Biro Ica vidiket nezek a youtuberol. :D eddig mukodik. ( bar kerdes ugye h mi a cel, ettol fitneszmodellek nem leszunk, de ezt ugy is tudod)
2019. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Babával vagyok én is itthon, ezért is írtam, hogy korlátozottak a lehetőségek.

1 kg-os súlyzókat vettem, de hosszú távon valószínűleg az kevés lesz.

Lábsúlyokat tervezek majd venni, meg rendeltem gumiszalagot, ami hamarosan megjön (wishről), csak kicsit egyhangúak a gyakorlataim.

2019. febr. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!