Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haserősítő (felüléskönnyítő)...

Haserősítő (felüléskönnyítő) mennyire hasznos?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint az AB-rocket meg AB-king pro meg egyéb más márkájú felüléskönnyítő tornaszerek. Azt tudom, hogy azok leveszik a terhet a nyakról. Én szoktam felüléseket csinálni, és tudom úgy csinálni, hogy csak alig terheljem a nyakam. Ha terhelem egy picikét (tényleg alig), az meg jót tesz neki, mert olyan gyenge a nyakam. Ezért gondolom, hogy nem is biztos, hogy kéne nekem ilyen felüléskönnyítő szerkezet. Próbáltam már egy-két fajtát, tényleg jók. Amikor edzésben voltam, akkor könnyű volt csinálnom, szinte meg sem éreztem, amikor el voltam tunyulva, mert hónapokig nem csináltam, akkor meg megdolgoztatott rendesen.


De a legnagyobb kérdés, hogy mennyire van értelme, ha nem terhelem meg a nyakamat egy kicsit sem?


(Most 1000 Ft-ért tudnék venni egy kicsi, hordozható felüléskönnyítő sportszert, tehát nem a pénz miatt kérdezem, persze feleslegesen nem szeretném megvenni, nem vagyok olyan gazdag, hogy azért ne számítson egy 1000-es.)


Köszi előre is!


2010. jún. 20. 11:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!