Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizomra gyakorlatokat...

Hasizomra gyakorlatokat javasolnátok?

Figyelt kérdés

Főleg alsó hasizomra kellene,mert felül laposabb...

Most majdnem ekkora a hasam:

[link]


Ide szeretnék eljutni:

[link]

[link]


Segítenétek,hogy milyen gyakorlatokkal lehet ilyen hasat formálni? Köszönöm.


2010. jún. 14. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hulahoppkarikázás, ugrókötelezés.
2010. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Először is, akármilyen felülés, minden mennyiségben. utána szaunázással szálkásítás. Mivel nem testépíteni, csak fogyni, formálni szeretnél, a szaunázás és a futás ideális lenne. Futás mindenképpen, hiszen hasról is megy le akkor a felesleg. 140-160 bps pulzus, ne legyen savasodás.

aztán hasizomgyakorlatok:

- klasszikus hasprés: hanyattfekvés, comb függőlegesen felhúzva, lábszárak keresztbe, és karok tarkón és mehet a préselés, középre, balra, jobbra

- sima felülés, vízszintes helyzetből vagy döntött padon minuszból. ez is mehet jobb ra balra forgatással.

- lábemelés: hanyattfekvésből, kezek a fenék alatt, és nyújtott lábat 90°ig emelni majd le.

- ugyancsak hanyattfekvés, kezek tarkón, fej elemelkedik a földtől. a lábak pedig biciglizésszerű mozdulatot végeznek: erőteljes rugás sarokkal, másik láb visszahúzása.


remélem segítettem (:

2010. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen elozo, nekem is sokat segitettel! :)
2010. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a második hozzászóló szerintem teljesen korrektül felvázolta, hogy mit kellene csinálnod. Ahogy elnéztem a képet, van felesleg is, szóval a diéta az az alap, persze nem koplalás meg léböjt meg stb... hanem egy jól megtervezett étrend, sok fehérjével és jó minőségű szénhidrátokkal. Lehetőleg estefelé már semmi szénhidrát stb.. Szénhidrátnak rizs, zabpehely stb...

Edzettségi szintedtől függően aerob(futás) vagy kardio(séta, kondiban cardio gépek) mozgás, az ugrókötelezés is igen jó. Szerintem. Ezek alapján már a google segítségével mindent megtalálsz pontosan.

[link]

[link]

2010. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
HÚÚÚ, NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!
2010. jún. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!