Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi jobb a sovány túró vagy a...

Mi jobb a sovány túró vagy a bolti tej kazein bevitelre?

Figyelt kérdés
Tudom a túró szinte csak kazeinből épül fel és a tejnek csak a 80%-a kazein. De bízhatok abba hogy 100 ml bolti tejben van 3 gramm fehérje? Ti melyiket ajánljátok? /TESTÉPÍTÉS/
2010. jún. 14. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A "bolti" tejek-tejtermékek silány beltartalmúak.Próbálj meg "házi" tejet,tejterméket fogyasztani.
2010. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
akik komolyan veszik az edzést tejet nem isznak, ugyhogy a zsirszegény túró. Az előzőnek igaza van, hogy a házi tej jobb, viszont zsirosabb is emiatt nem ajánlatos egy testépitőnek.
2010. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

PÉNZKIDOBÁS MIND A KETTŐ!


-Bolti tej nem egyenlő a tejjel! (víz+tejpor)

-Házitejnek magas a zsírtartalma!


Továbbá:


100g túróban 10% fehérje van!

míg

100g csirkében 20% fehérje van


Árban ugyan ott van durván de csirkével jobban jársz!



Ha kazein érdekel a lassú felszívódása miatt írj nekem.

Nekem van itthon 12 kiló kazeinem 3000g -onként csomagolva!

2010. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:
Túróban azért min 12g fehérje van és kapni 700ft/kg áron. A csirkemell meg akcióban 1200 szokott lenni. Szerintem jó a alternatíva a túró, főleg, ha valaki szeretne vmi változatosságot a sok csirkerizs mellé.
2010. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt a sovány túró nagyon is jó fehérjebevitelnek,kazein van benne, lassú felszívódású így ellát egész este. A bolti tejet nyugodtan felejtsd el. A kazein pedig eléggé horror áron megy, legalábbis a Scitec és hasonló márkákban. De még talán a szója is jó lehet, de kövezzenek meg a hozzáértők ha tévedek.
2010. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
100%

A KAZEIN A TURMIXBAN AZÉRT JOBB EGYÉBKÉNT, MERT JOBBAN EMÉSZTED. DE AZÉRT A TÚRÓ IS JÓ.

éS JÓL IRTÁK ELŐTTEM A SZÓJA IS JÓ. TALÁN A SZÓJA A LEGJOBB FEHÉRJEFORRÁS DIÉTÁBAN. jÓL EMÉSZTŐDIK, GYORSAN FELSZIVODIK, GYORSITJA AZ ANYAGCSERÉT, SEGÍT A NARANCSBŐR ELLEN, ÉS MÁS DOLGOK IS SZÓLNAK MELETTE, SEGIT MEGELŐZNI A RÁKOT, TÁMOGATJA A SZIVET, ÉS OLCSÓ IS...

aRRÓL NEM BESZÉLVE, HOGY A TURMIXPOR JÓ ÉDESSÉG HELYETTESITŐ.

2010. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a sovány túrót, volt, hogy mindennap ettem, most is készülök egy session-re. De ez a mondat az egyik legnevesebb élő táplálkozástudós (Thomas Colin Campbell PhD) szájából elgondolkodtató: " He argues that casein, a protein found in milk from mammals, is 'the most significant carcinogen (!) we consume'. "
2016. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!