Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok járok le...

12 éves vagyok járok le konditerembe de kis súlyokkal emelgettek 3-4 kg. Ez ténleg káros?

Figyelt kérdés
Edzőm azt mondja nem nagymamám meg valahol olvasott olyan cikket ahol azt írták hogy igen. Most mi az igaszság?
2010. jún. 12. 11:06
1 2
 11/15 clint ***** válasza:
nyugi nyugi kiscsávó....
2010. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. jún. 13. 11:16
 13/15 anonim ***** válasza:

"Inkább örülni kéne hogy 100 gyerekből legalább egynek van elég esze ahhoz hogy időben elkezdjen sportolni, nem lebeszélni fogyatékos városi legendák miatt! Halgass az edződre öcskös, neki ez a szakmája, ellenben a nagyidnak meg az utolsó két színvonalas hozzászólónak nem!"


kettővel előtted írtam. Te hülye vagy barátom már megbocsáss... vagy cigány. (bár a kettő csak erősíti egymást) 12 éves gyereknek miért kéne gyúrnia??? focizzon az udvaron inkább és szaladgáljon. az kell annyi idős korban. az edzőre meg hallgathat persze, amikor neki csak a pénz kell, és persze h azt mondja h járjon.

2010. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Böse ***** válasza:

Kedves "barátom"!

Kicsit sem vagyok hülye, cigány meg pláne nem. Viszont aki ilyen hülyeséget ír, hogy a sportolástól megáll a növekedés, annál már fennál ennek a veszélye.

Természetesen nem "kell" 12 évesen gyúrni, ahogy focizni, vagy küzdősportolni sem, de ha ő ezt szereti, akkor miért kell lebeszélni? Azért mert te fél füllel hallottál valami fogyatékos városi legendát és gondolkodás nélkül reklámozod mindenkinek?

Az edző meg nem közellenség, csak azért mert nem ingyen dolgozik. Ennyi erővel ne vegyél húst a hentesnél, mert neki is csak a pénzed kell.

2010. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A teniszedzömet kérdeztem meg és neki abból nincs haszna hogy lejárok edzőterembe.
2010. jún. 24. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!