Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet izmot "leépíteni"...

Hogy lehet izmot "leépíteni" úgy, hogy az izomveszteség ne legyen nagy, viszont az izom se legyen látványos?

Figyelt kérdés
Csináltam egy izomtömegnövelő edzéssorozatot, szedtem kreatin foszfátot, fehérjeturmix minden edzés után, ez 2 hónapig tartott. Csak kíváncsi voltam az eredményre. Mindig is sokat sportoltam, de ebben a 2 hónapban minden nap 3 órát, főként súlyzós edzések, de futás és bicikli is jelentősen szerepelt benne. Végeredményben 4 kilót felszedtem. A combom 5 centivel lett szélesebb térd felett, és a legvastagabb körvonalán is, és rájöttem, nem tetszik. Izomtól lett vastagabb, ez igen látványos, viszont korántsem nőies! Az lenne a kérdésem, hogy mit kéne sportoljak, hogy csökkenjen a körméret? Testzsírszázalék mérésen is voltam, 18%, ez 22-ről csökkent le. Izmot nem szeretnék veszteni, de akarom vissza a vékony lábaim:) Van valami tippetek?
2010. jún. 10. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Izmot nem szeretnék veszteni, de akarom vissza a vékony lábaim:)


Vagy vékony vagy izmos lesz a lábad, mindkettö egyszerre nem megy.

2010. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát most nem azért de miért használ nő kreatint még a férfiaknál se tűröm meg hiába nem steroid akkor se olyan mint egy teljessen ön erőböl fel épített izom. Hát futással max mert tényleg nem nőies az izom már bocs. Egy kevés kell, hogy feszes legyen és ennyi nem kreatin. Üdv: egy személyi edző. ... De a kretint minden képpen tedd le.
2010. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt szerintem azt csinálhatod ,hogy nem szeded tovább a kreatint,proteint,abbahagyod a sulyozást és minden nap minél többet futni ,izzadni,ezzel le fog épülni az izom egy idö utánn...
2010. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17:38 ö nem a véleményed kérte a kreatinrol hanem hogy, hogy tudná az izom tömeget "levenni magárol",jah és a másik dolog a kreatin,protein elengedhetetlen egy idö utánn ,mivel nincs amiböl fejlödjön az izom,persze egy alapszintre fel tudod nélküle nyomni de azutánn vége..
2010. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség volta amit mondtál de mindegy.
2010. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!