Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kéne hasizmoznom egy...

Mennyit kéne hasizmoznom egy ilyen gépen, hogy nyárra szebb hasam legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs helyi fogyás stb, meg ha szarul eszek akkor nem lesz változás, szóval odafigyelek az étkezésemre is.

Vettem egy ilyen hasizomgépet otthonra:

[link]

Szeretném minden nap használni. Mennyit kéne egy nap hasizmoznom, hogy nyárra valami változás legyen?

Köszönöm a segítséget :)


2018. márc. 12. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani. Ugye függ a genetikától meg az étkezéstől is. Mellesleg én utálom az ilyen webshopos gépeket, amikre azt mondják, hogy napi 5 perc és kib<@szottul jól fogsz kinézni vele (természetesen étkezésről nem beszélnek mellé). Én nem mediashopos géppel csinálnám, hanem haspréssel ilyenekkel.
2018. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csodát én sem várok tőle nyilván
2018. márc. 12. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedben fogyást írtál, viszont a hasgyakorlatok hasizmot építenek, tehát nekem nem világos, hogy most mi is a célod. Tehát mit akarsz pontosan?
2018. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: szebb hasat
2018. márc. 12. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor diétázz és kocogj.Ezt a kö/csögpadot meg rakd fel a jófogásra,valami idióta úgyis megveszi majd.Hasra csinálj lábemelést,hasprést heti 2x4-4 sorozattal 15 ismétléssel és kész is a törzs első fele.
2018. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: amit te írsz olyan minimális ismétlés, hogy lófszt sem ér
2018. márc. 12. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért kell nehezíteni ha már könnyű.A hasprést lehet 5-10 kilós tárcsával,a lábemelést meg függeszkedve.Az a te agymenésed,ha mindkét gyakorlat legkönnyebb változatát vetted magától értetődőnek.
2018. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: ez a gépem van. Nincsenek tárcsáim sem ahogy fel tudnék függeszkedni.
2018. márc. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!