Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Máson is ilyen hamar 'átmegy...

Máson is ilyen hamar 'átmegy a folyadék? '

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy sokkal egészségesebben fogok élni. Mivel alig ittam vizet, mostmár figyelek, hogy meglegyen a napi min.2 liter és sportoljak is mellette.


Azt vettem észre, hogy ha iszok 200-300ml-t egyszerre hihetetlenül hamar kipisilem. Megiszom, alig telik el 20-30 perc és már rohanok is a wc-re.

Ez igy normális? Akkor ér-e valamit, hogy ennyit iszok, ha ilyen hamar ki is megy?(száraz a bőröm, dehidratált vagyok, rendbe hozza-e?)

20l


2018. márc. 5. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, napi 4 liternél sem járok 1-2 óránként pisilni, ha folyamatosan iszom sem... De van, aki pisilősebb. Lehet, hogy még szokatlan neked ez, sokan beszámoltak már ilyesmiről, amikor hirtelen változtattak.
2018. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!