Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek formába hozhatom...

Szerintetek formába hozhatom magam 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Minden nap tornáznék(lehet 1 nap pihenő),és mellette hétvégenként eljárnék futni(40 percre kb),amellett rendesen étkezem kenyeret nem eszem és a cukorról is lemondtam.Szeretnék jól kinézni nyáron

2018. febr. 1. 20:25
 1/6 anonim válasza:
En is szeretnek ugyanezt. Nekem 20 kilot kellene leadnom :( neked?
2018. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt sokat lehet változni, ha tényleg becsületesen és végig tartod amit elterveztél. nyárra még nem kell betervezned hogy te leszel Mr Olympia (vagy Mrs.?) de azért lehet jó/jobb alakod addigra, attól függ, most milyen vagy
2018. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha minden nap tornázol hamar túledzés lenne a vége . Inkább csinálj minden másnap saját súlyos ( teljes testes ) edzést . Vagy ha kondi akkor heti 3 teljes testes edzést . Tedd rendbe az étrended és adj időt a regenerációnak is .
2018. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Nekem úgy kb 10 kilót kellene leadnom :(

Annyira nem látszik meg a testemen csak a hasamon

2018. febr. 1. 21:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig is majdnem minden nap tornáztam csak most valahogy leálltam vele és szeretném újból kezdeni
2018. febr. 1. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jó az étrended akkor összejöhet.Az elején leugrik 2 kiló víz általában gyorsan,közben heti fél kiló,az havi 2 kiló és meg is lehet 4 hónap alatt a 10 kiló,legalábbis papíron lehetséges.
2018. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!