Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdőként hogyan adagoljam a...

Kezdőként hogyan adagoljam a fehérjét?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy mikor és mennyi fehérjét szedjek edzéses napokon és amikor nincs edzés.

Néztem oldalakat és sok mindent olvastam de sok helyen más és más dolgok vannak. Ha lehet részletesen írjatok. köszi


2010. jún. 6. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Porra gondolsz? Életkor? Súly magasság?
2010. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy napi egyszer elég eddzés után persze mellette 1 kis szénhidrátot vigyél be pl. 2 banánnal. Pihenőnapokon is szedj 1 adagot 1 étkezés helyett, ja és remélem már megvan az étrended mert ez csak úgy fog működni. Szal eddzel előtte 1 órával egyél persze vmi értelmeset mazsola, puffasztottrizs,főttojás,banán, sajt,túró, rizs csirkemellel stbstb. én ezeket gyakran eszem, persze ezeket eddzés után is meg bármikor eheted, csak írtam e kajákat segítségképpen. Röviden minden nap szedd, eddzésnapokon eddzés után szénhidráttal!!!
2010. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz de még mindig nem tudom hogy mennyit kell szedni.

Amúgy 18 éves vok 180cm és csak 60 kiló :S

2010. jún. 6. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:

reggel egyet,meg edzés után.ÉTRENDKÉRDÉS

de ha az nincs,akkor reggel ,és edzés után egy kanál

2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lapáttal...mi mással?istenem!


ha van fehérjéd (izolátumot javaslok) akkor van benne adagolókanál és azzal...

2010. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minek fehérje ha még használatához is h*lye vagy? Csináld tisztán egyél normálisan és fejlődni fogsz
2010. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olvasd el az alapismereteket, te szerencsétlen flótás f@szkalap
2010. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!