Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet ebből hátrányom?

Lehet ebből hátrányom?

Figyelt kérdés
Tehát 12 éves LÁNY vagyok,és elkezdek majd kempozni. Egyik barátom aki szintén jár edzésekre,azt mondta,hogy nem lesz gáz,van egy csomó lány és vigyáznak rájuk.😂😂 Szerintetek lesz ebből hátrányom hogy lány vagyok és elszeretném ezt a sportot kezdeni? Ja és kérném a véleményeteket is,hogy mit gondoltok arról,ha egy lány küzdősportol.✌ Köszönööm
2018. jan. 27. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én karatézok. Nagyon sok lány küzdősportol, emiatt nem kell aggódnod:) Senki nem néz le minket, mindenki segít a másiknak és a fiúk is vigyáznak, hogy ne üssenek akkorát. Én személy szerint akkor félek, ha lánnyal állítanak össze. Van nálunk egy csaj, aki kiskora óta csinálja, most kb. 13-14 éves lehet, már barna öves és még a felnőtt férfiak is mondják, hogy mekkorákat odavág:D Ha normális az edződ, akkor semmi féle hátrányban nem részesülsz.
2018. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!