Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan érzem ezt? Lehet...

Jogosan érzem ezt? Lehet ebből hátrányom?

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkoztam magamon és rájöttem egyre inkább hogy nem illek bele ebbe a társadalomba.Vagyis úgy tűnik nekem.


Úgy látom hogy az emberek többsége bulizik folyton , sokan a külső alapján ítélnek , néha már a baráti kapcsolatok nagy része is felszínes, majdnem mindenki a facebookon tölti a fél napját.

Szinte minden lány sminkeli magát , de nem természetesen hanem olyan "műre" , minél tökéletesebben akarnak kinézni , főleg a szűk és rövid ruhák a szépek , egy másabb fajta ruhát már kevésbé vesznek észre valakin.Modellekre kell hasonlítani , a jól beállított pózolós képeket felrakni.


Ezzel szemben én nem vagyok bulizós fajta , inkább kávézóba , cukrászdába , moziba , könyvesboltba járok.Fesztiválok helyett meg inkább elutazok valami szép környezetbe.

Nem azokat a zenéket szeretem amiket mások , nem a népszerű könyveket olvasom.Nem rakok fel egy csomó képet facebookra vagy ha megosztok valamit , akkor se pózolós képeket.


Egyetemista vagyok , de gimiben nem jöttem ki jól az osztályommal.Itt az egyetemen otthonosabban érzem magam.

Olyan rengeteg haverom sincs , egy-két igazán jó barátnőm van.


Jogosan érzem hogy "kilógok" a társadalomból?

Szerintetek lehet ebből valami hátrányom?


2017. aug. 8. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a hátrány, hogy egy általános társaságból ki fogsz lógni. A társkeresés nem lesz könnyű.
2017. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerinted milyen társaság az , amiből nem lógok ki?


Talán nincs is olyan.

2017. aug. 8. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, az egyetemen azért nagyjából hasonló az érdeklődési körötök. Próbálj hasonló embereket találni! Vannak, csak elszórva.
2017. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Együtt tudok veled érezni. Én kollégista voltam, de hála istennek a szobatársaim elég introvertáltak voltak, így a szobával együtt lógtam ki a többi szoba közül. :-D Egyébként ezzel nincs semmi baj, az emberek sokfélék. Nekem is nehéz volt elfogadnom, hogy nem felelek meg a média által az emberek torkán letukmált "ideálnak". De ettől függetlenül úgy gondolom, hogy a mifélék is sokan vannak, csak természetünkből fakadóan nem vagyunk túl barátkozósak. :-)
2017. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Egyébként én szívesen barátkoznék ha olyan emberekkel találkoznék akik olyanok mint én.

Csak például az egyetemi csoportom nagy része sem olyan.


Ismerkedek más szakosokkal is de mivel velük kevesebb órám van ezért kicsit nehezebb.

2017. aug. 8. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!