Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek megeri szabadkomuv...

Szerintetek megeri szabadkomuvesnek jelentkezni? Ezt ugy ertem, hogy kesobb ebbol lehet nekem hatranyom? A lelkemre kihatassal van? Mert nem szeretnem a lelkem elkotelezni tobb eleten keresztul.!

Figyelt kérdés

Ugy erzem sok dologra csak ott kaphatok valaszt, de minek az aran?


Csak a temaval tapasztalt emberektol varok valaszt,az idiota hozzaszolasok nem erdekelnek!



2016. aug. 24. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

A szabadkőművesség egy valláspótlék. Én azon a véleményen vagyok, hogy az ember legyen vagy meggyőződéses hívő, vagy meggyőződéses nem hívő, de az ilyen valláspótlékok csak félmegoldások.


Emellett pedig, ha bármi kapcsán felmerül benned az életben az a kérdés, hogy meglépd-e vagy sem, akkor azt ne lépd meg. Ha már kérdés merül fel benned valami kapcsán, akkor azt sose válaszd.

2016. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a jelenlegi munkaerőhiány mellett megéri kőművesnek jelentkezni, (főleg szabadnak, fogvatartottnak nem annyira) egész jól lehet vele keresni. A lelkedre azért annyi kihatással biztosan lesz, hogy megtanulod mi az igazi munka és mivel egyszerű emberekkel leszel folyamaosan körülvéve, így nem az illuminati lesz a kétségeid forrása, hanem a vakolókanál, a malter és a porotherm tégla kölcsönhatása egymásra. Tapasztalatból mondom, nekem elhiheted...
2016. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hidd el tudom mi az a 2 kezu munka,dolgoztam erdon,gyarban,jelenleg kulfoldon,es egyik sem egyszeru,sőt... aki ilyen helyeken dolgozik,mint en,az eleg koran belerokkan.

En az igazsagot keresem,(magamtol,es nem vagyok olyan emberekkel korulveve) remelve,hogy megtalalom a valodi celom,nem szeretnem en is robot modjara minden nap ugyan azt csinalni! Miota minel tobbet tudok errol a temarol,ugy erzem,hogy mindenki csukott szemmel jar korulottem.

2016. aug. 25. 10:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent hidegburkolonak tanultam,ami nem all messze a melos komuvestol :)
2016. aug. 25. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké, elnézést is a kis viccelődésért, természetesen becsülendőnek tartom ha valaki a napi gürizés mellett nem válik "közösségi zombivá", mert tény hogy a mass-media vagy a vallási közösségek (mind az egyházak, mind a szekták) a csordaszellemet sújkolják az agyakba és sokaknak ennyi is az igényük az életben.

Mindazonáltal azt gondolom hogy a mai időkben tévút a szabadkőműves szerveződésekben többet látni mint a régmúlt nyomait, hiszen az amerikai, európai és ázsiai milliárdosok származástól függően uralkodnak a saját szemétdombjaikon és a saját kitartott politikusaikon keresztül gyakorolják a hatalmat, de akár más országok fölött is adósrabszolgákként kezelve őket.

Egyértelmű hogy ezekhez a korrupt körökhöz a hétköznapi ember az életben nem fog közel férkőzni, ha erőltetni fogod az ilyen "útkeresést" akkor jó eséllyel csak szélhámosokba futhatsz bele, nem ér annyit az egész.

2016. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Magyarországon is van jopar paholy,napjainkban is nagyon intenziven mukodnek,persze ezt nem hirdetik ugy mint a mosoporokat a TV-ben :) Elvileg szinte mindenki belephet,persze egybol senki nem egy orszag iranyitassal kezdi,kulonbozo szintek vannak,amit tud a 7.szinten levo azt nem tudja a 6. es igy tovabb...

Engem nem igazan a hatalomvagy erdekel,hanem az ott megszerezheto tudas!

2016. aug. 29. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem félsz a karhozattól mehetsz.De nem ajánlom.Inkább olvass bibliát.Tanulmanyozd az eredeti ógörögöt is.Viszont ne hagyd,hogy az egyházak gyülik és mozgalmak beszippantsanak.A szabadkőművesek a sátántól valóak.
2017. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!