Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meddig lehet eljutni?

Gali2 kérdése:

Meddig lehet eljutni?

Figyelt kérdés

Na az lenne a kérdésem erőemeléssel foglalkozom egyenlőre még hobbi szinten később szeretnék versenyszinten is ezzel a sporttal foglalkozni. Azt szeretném tudni hogy natural-ban meddig lehet felmenni mi lehet a maximum a három fogásnemből? Természetesen amit natural-ban el lehet érni jelenleg 71 kg vagyok 17 éves fiú másfél éve edzek. Jelenlegi legjobb amit tudtam

mindegyik 1RMP-re vonatkozik

-Felhúzás 185 kg

-Guggolás 140 kg

-A fekve nyomás sajnos nagyon gyenge 90 kg valamiért nagyon gyenge a mellem de próbálok rajta javítani

ahogy tőlem telik.

kiegészítő ami megy

-Arthro Guard-ízületvédő képen

Kajálással úgy gondolom nincsen gond napi 140-150 g fehérje megvan 300-350g szénhidrát zsírok 100-130 g megy. Alkoholt sose fogyasztottam cigizni sem cigiztem mert kihatással lenne az erőszintemre meg nem is érdekel.

Elnézést a helyesírási hibákért telefonról írtam elég sok a hiba biztosan.A válaszokat előre is köszönöm

és bocsi a hosszú szöveg miatt.


2018. jan. 13. 17:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!