Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rosszul állok tesiből?

Rosszul állok tesiből?

Figyelt kérdés
Nem igazán jók a jegyeim, de ez inkább a futásnak köszönhető. A labdajátékokra meg gimnasztikára,.. általában 4-est, 5-öst kapok. Ezzel szemben a futással a tanár mindig lehúzza az átlagomat. Most nem tehetek róla hogy nem futok olyan gyorsan mint a egyesek, de pl ha 2000 m-es futás van akkor is lefutom, csak mondjuk 1-2 perccel később érek be mint az előírt x perc ami mondjuk egy 5-ös. De tisztességesen lefutom! Csak szerintem hülyeség és igazságtalan ez az egész osztályozás??

2017. nov. 17. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, mert így jelzik, milyen szinten állsz. De egy pillanatig se zavarjon, ha csak négyesre futod le a 2000 métert, vagy nem megy elég messzire a medicinlabda. Attól még lehetsz erős, energikus, egészséges.
2017. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De itt azzal van gond hogy ezzel lehúzzák az átlagom:(
2017. nov. 17. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságbó megkérdezhetném mennyi idő alatt futod le a 2000m-t ?
2017. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb. 11:40.
2017. nov. 17. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye csak viccelsz?
2017. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg nem túl jó idő,de ne ez foglalkoztasson.Ha meg zavar akkot te is tudod mit kell tenned.Eljárni futni és ráedzeni

Amúgy rendészetis suliba járok és ha a max pontszámot elakarom érni évvégén akkor 7:30 alatt kell :D

Az még nekem se megy.Ezért edzek rá én is

16/f

2017. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A jó édes ***** válasza:

Hát én erre az időre anno 2-est se nagyon kaptam, elég gyenge fizikumú lehet az az osztály, ahol így kell korrigálni az osztályzást :D

Bár abban szerintem mindenki egyet fog érteni, hogy a tesi óra intézménye az egészséged szempontjából elhanyagolható fontosságú - s bár nem ártana, ha jó lenne a VO2max-od és a futást sem hanyagolnád - azért nem kifejezetten érdekfeszítő, hogy mennyi idő alatt futod a 12 percet. A törzsizmaiddal, a gerinced és szíved állapotával kell törődnöd majd életed során, nem azzal, hogy mit tudsz 12 percen.

2017. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesi osztályozása szerintem sem a legjobb dolog, hisz mindenkinek más és más a testfelépitése. Valaki futni tud jól, más meg a talajban ügyes. Tériszony miatt én mindig egyest kaptam a kötélmászásra. :)
2017. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!