Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megtanulni...

Hogyan tudok megtanulni cigánykerekezni?

Figyelt kérdés
Elég vékony testalkat vagyok, tavaly előtt még "korosan sovány"-nak említett az orvos, mostmár 43 kg vagyok, de vékony. Spárgázni és ciganykerekezni se tudok, pedig nagyon meg akarok tanulni. Tesi anyagba is benne lesz december körül, szóval jó lenne nem leégnem, és már hamarabb megtanulnom, mivel az osztályomba minden lánynak jól megy, csak nekem nem, meg a ducibbaknak. Hogyan tudnám megtanulni? Egyszerűen nem tudom kinyujtani mindkét lábam egyszerre..

#cigánykerék #hogyan tudom megtanulni
2017. szept. 16. 15:12
 1/1 anonim válasza:

Szia!Én is régóta meg akarok tanulni cigánykerekezni,meg kézenállni is.

Auguszus közepén elkezdtem kézenállni,néztem angol oktatóvideókat,nyújtásokat,és hát olyan jól nem ment..Viszont mára már szépen megy:) igaz fal nélkül gyakoroltam végig (ami végulis nem tudom mennyire baj..)de szépen megy:)

Mivel unokahugom gimnasztikás,így van kitől tanulnom a cigánykereket..Neki olyan szépen megy:(

Nekem nem a legjobb...A fő baj az,hogy nem tartom távol a két lábam egymástól,elfordul a testem,így nem egyenes,nagyon erősen csapom le lábam,és fáj is a talpam emiatt:( ja,meg folyton be van hajlítva a lábam:(vagyos van amikor csak az egyik..

Szoval ezekre a dolgokra figyelj amiket leírtam,de egy aranymondás:fő a kitartás:)

Mivel rajtam van egy kevés felesleg,igy szerintem neked jobban fog menni..(vagyis ez csak egy megérzés..)

De ha van kedved írj egy privátot és valahogy küldök neked videókat,hogy nekem hogyan megy a kézenállás illetve a cigánykerekezés:)

2017. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!