Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehetne megtanulni kéz...

Hogy lehetne megtanulni kéz nélkül cigánykerekezni?

Figyelt kérdés
Világéletemben jól mozogtam, cigánykerekezni gyerekkorom óta tudok, sosem tanultam, egyszerűen csak tudtam. Tudok egy kézzel is, de szeretnék kéz nélkül megtanulni. Nem tudom, hogy kezdjek neki. Valami ötlet?
2014. okt. 12. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Én ilyen sportot űzök, tudok is, úgyhogy tanácsot is adok :) Úgy kezdd el, hogy először fus neki 6-8 lépést, karkörözz, és képzeld azt, hogy belefejelsz a földbe, a lábad meg dobd meg olyan erősen, mintha fejbe akarnád rúgni akit nagyon utálsz. Érezz rá, és nem utolsó sorban nagyon nagyon sok bátorság kell hozzá! Sok sikert!
2014. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mi van ha fejre esek? :D Lehet komolyabb bajom? Egyébként olyat szoktam 1 meg 2 kézzel is, hogy kézzel indulok, és miután már félig átfordultam elveszem a kezem. És így a fordulás utolsó részét már kéz nélkül csinálom, de pont ahol átfordulok, ott még lent van a kezem, És egyébként nagyon szépen tudom, egyenesen csinálni, de amikor elveszem a kezem a végén, akkor meg nem szép, hanem olyan esetlen :D
2014. okt. 12. 22:02
 3/4 anonim válasza:
Hát először olyan helyen gyakorolj, ahol biztonságban érzed magad és nem is verheted szét a fejed :) Aztán ha már megy gyakorolj a fűben és a szabadban, mert ott sokkal könnyebb koncentrálni és szabadnak érezni magad. NAGYON FONTOS!Egy arábelt ne akarj rögtön megcsinálni, mert teljesen véletlenül fog sikerülni! :) Sok sikert! Csak bátran!
2014. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de én biztos hogy nem vágnám le a kezem egy ilyen miatt :D
2014. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!