Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szigorúan osztályoz a testneve...

Szigorúan osztályoz a testnevelés tanárotok 5. osztályban?

Figyelt kérdés
láttam az 1es válaszoknál, hogy megbukni így, meg megbunki úgy...
2010. máj. 26. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni, hogy te egy olyan szülő vagy aki szét fogja stresszelni a gyerekeit, hogy miért nem tanul jobban, miért nem visz tesire is golf felszerelés. És megfogja ölni magát amúgy meg miért lenne bajj ha csak 4 es és nem 5 ös?. A másik meg az, hogy lehetnek szigorubbak de ez nem osztályhoz van kötve.
2010. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok szülő! 11 éves fiú vagyok (177cm, 75kg), és a tanárom sokat vár el tőlünk:( , de szinte mindenkinek ötöst, négyest ad. :):))))
2010. máj. 26. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi bajod van ha csak 4-est, és 5-öst ad?

6-ost szeretnél?

2010. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6ostXD csak kérdezem.
2010. máj. 26. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat vár el teljesítsd. Gyakorlatozz otthon(csak a javadra válik) és nőni fogsz a szemében. Megadja a jójegyet, és aztán már úgy fog titulálni: a "jógyerek". És utána már lehesz lezserebb az első benyomás fontos, hidd el.
2010. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem mindig jó jegyet ad!
2010. máj. 26. 21:10
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként is, a tanulás a lényeg
2010. jún. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!