Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, hogyha...

Mi történik akkor, hogyha járok edzőterembe de közben fogyókúrás étrendem van?

Figyelt kérdés

Rendesen járok kondiba, heti háromszor, mindig másra dolgozom, viszont közben meg fogyózom sok fehérjével és minimális szénhidráttal.

Nagy izmaim nyílván nem lesznek.

Mi fog történni? Szálkás, izmos leszek? Vékony?


Köszi!


17f


182/75


2017. szept. 4. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen szálkásítasz.
2017. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Kezdőként kalória mínuszban is lehet kicsit izmosodni. Zsírt adsz le, és ha kezdő vagy akkor lesz minimális izmosodas. Ha nem vagy kezdő, akkor nem fogsz izmosodni, de zsírból lemegy majd. Hosszabb szalkasitaskor izomból is lehet veszteség, ha a testzsír már kb 10% körül van.
2017. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gravitációs hullám keletkezik.
2017. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan edzek. Kevesebbet eszek (nem sokkal), mint amennyire szükségem lenne, heti háromszor edzek. Sokat fogytam így, viszont formásodtam, edzettebbnek is érzem magam, és olyan gyakorlatokat is meg tudok csinálni, amik korábban esélytelenek voltak.
2017. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szálkás leszel kicsi izomzattal. Tömegelni is kell ha legalább egy szálkás 40-es kart akarsz, ami valljuk be átlag ember szemmel sem egy megdöbbentű méret.
2017. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!