Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportok vannak lányokna...

Milyen sportok vannak lányoknak, amik nem túl futósak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Most kézizek, (kapus vagyok) de abba szeretném hagyni mert az edzőt és a csapat nagy részét is utálom. Futni nem igazán tudok hosszútávon sajna. :( Milyen sportokat tudnátok nekem mondani? Nem olyanra gondolok hogy biciklizés vagy nyomjak napi 15 fekvőt stb.

A válaszokat előre is köszi :)



2017. aug. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Spritelni menj ne hosszútávra, kinézetbe is van némi külömbség :$, ha meg sprintelni se akarsz, akkor menj kondiba, nem leszel fiu csak ha kokszolsz:D, ha az se akkor nemtom, tollasoz, én szeretem a tollast:D
2017. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az edzőtermen már én is gondolkodtam ;)

Hát én is szeretek tollasozni de azért úgy nem tudom elképzelni hogy ezt csináljam heti rendszerességgel :D Bár a reflexeim meglennének hozzá :D

2017. aug. 3. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
gyere karatézni amugy ><, nem fog fájni, legalábbis biztos nem fogok megverni egy lányt xd, mugy régen mindig nagymamámmal tollasoztam, ugy csapattuk, az ütőt ugy tudtam dobálni hogy na :'DD xdd, őő régen még divat volt a kecskelopás xdd
2017. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen valoban jo jatek a tollaslabda.

ping pongozni is jo dolog.

(a sakkot nem is emlitve XD)

tollas, pong pongon kivul atletikaban esetleg sulylokes vagy gerelyhajitas. tavol vagy magasugras.

roplabdaban nem tom mennyit kell futni, de szerintem nem veszes.


igy hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fú köszi jó ötletek! :) :D
2017. aug. 4. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Sakkozzál. :-))
2017. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!