Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Testépítés) Ha elkezdek...

(Testépítés) Ha elkezdek porokat enni, és utána abbahagyom (1-2 múlva) akkor a felszedett izom össze fog menni vagy megmarad?

Figyelt kérdés
az abbahagyás alatt azt értem h átlagos mennyiséget fogyasztanák
2010. máj. 23. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Összemegy b+. Össze, sőt, a porozás előtti izom is összemegy. Eltűnik a vákuumban, vágod. Egy száraz csontváz leszel utána és baxhatod a hastáncot, mert nem lesz mit ráznod.
2010. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kimenő van a svábhegyen, vagy mi? (kérdezőre értem)
2010. máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom sok esélyét, hogy izomtömeget szedj fel.

A pénzeden vegyél inkább újságokat, könyveket és tanulj!

2010. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miközben eszed a port ne vegyél levegőt, mert lemegy a tüdődbe és kurv@ra fogsz köhögni! Akkor már inkább szippantsd!
2010. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-2 hét alatt mit vársz, főleg ha fehérjét veszel? Mi leszel tőle, Félisten?

Amúgy amilyen tempóban szeded föl az izomtömeget olyan tempóban megy le rólad, ha nem veszed igénybe az izomzatod!

2010. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A poroktól nem leszel izmos. A kiegészítők ( fehérje, kreatin) csak segítenek, edzés nélkül semmit sem érnek. És az akkor felszedett IZOM mérete pedig akkor marad meg, ha edzed, használod. A szervezeted egyébként a fölösleges izmot leépíti.
2010. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm ezeket a rengeteg értelmes válaszokat!


3 év edzés után akarok elkezdeni szedni valami tápkieget ,de nem tudom hogy menny értelme van, ezért kérdeztem


tök jó fejek vagytok

2010. máj. 23. 19:04
 8/9 Osynho ***** válasza:
Ne haragudj, de tényleg vicces a kérdésed. Mi az, hogy por? Liszt és a porcukor is por. Azoktól nő a kezed? :) Amennyiben például tejsavó proteinre gondolsz, az is kaja. Gyors felszívódású, magas biológiai értékű tápanyag, ami edzés után nagyon hasznos. A felszedett izom meg leépül, ha nem táplálkozol rendesen és nem edzel.
2010. máj. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
01:52 köszi!
2010. máj. 24. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!