Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szteroid egész életedben...

A szteroid egész életedben kimutatható a vérben?

Figyelt kérdés
Pl ha megcsináltam egy kurát ?
2010. máj. 21. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Haver nálad súlyos problémák vannak.

Ilyen ismeretekkel nem vágnék bele 1 kúrába!

Főleg nem szemes szarokból!

2010. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem szteroid témában már nincs lejjebb.De van.
2010. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az mi, hogy A szteroid?

Kicsi kék doboz, rá van írva, hogy "szteroid" ?

Vagy mi?

2010. máj. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy normális válasz is legyen: nem mutatható ki. Legkésőbb pár hónap alatt kiürül.
2010. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké Kössz én csak érdeklődtem :) nem kértem offokat de aki normális választ írt annak köszönöm ! Nem probáltam még soha ! És nem is fogok !
2010. máj. 22. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Megint egy rakás steroiddal élő ide írta felháborodásból, hogy ilyen hülye vagy meg olyan. Egy ember képes volt normálissan válaszolni. A másik meg az, hogy ha abba hagyod akkor a sejtek is össze mennek ezáltal te is. Nem akartal le beszélni róla szedd nyugodtan de minden jóba is van valami rossz.
2010. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez korrekt válasz volt . kösz
2010. máj. 22. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát marhára korrekt volt, csak éppen nem igaz!

Aki ért hozzá, annál nem így működik, hogy abbahagyod-összemész.

Én egész télen toltam egy kúrát, 2 hónapja álltam le és most jobban nézek ki, mint kúra alatt. Persze nem Danabolt meg ilyesmiket szedtem, azt meghagyom a hülye divat bodysoknak.

A kérdésre azért nem lehet normális választ adni, mert hülyeség ahogy van.

Mi az hogy szteroid?

Gondolom Te csak 1 féléről hallottál, de ezzel szemben az az igazság, hogy rengeteg van és sok minden befolyásolja a kiürülését.

A Nandrolon például elraktározódik a zsírszövetben és egy esetleges diéta alkalmával még hónapok múlva is kimutatható (akár 1 évig is).

Ezzel szemben a teszto propionát felezési ideje 48 óra és 5 nap múlva nyoma sincs.

A mennyiségtől is függ: pl. a dianabol 10 mg. adagnál, reggeli bevételnél estig már kiürül. Ezért a saját hormon termelésbe sem szól bele jelentősen. Az más kérdés, hogy senki sem szed 10 mg.-ot belőle.


Nem megyek jobban bele, mert olyan mintha algebrát magyaráznék az óvodában.....

2010. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!