Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A barátomnak hamarosan itt a...

A barátomnak hamarosan itt a születésnapja. Steroidot veszek neki. Ára? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Nagy nehezen rávettem magam,h vegyek neki steroidot( Danabolt) és sajnos nem nagyon értek hozzá, őt meg nagyon nem merem megkérdezni,mert akkor ganyút fogna és én meg meglepepetésnek akarom. Kb. 2 éve edz és eddig kreatinokat szedet. Annyit szeretnék megtudni, hogy egy kurához hány szem kell és az mennyi lenne???

Léccives csak értelmes választ kérek és nem kell az hogy hülye vagyok h megengedem neki, igaz nem örülök neki de nagyon szeretné és csak 1 kurát akar.

Köszönöm előre is!


2010. máj. 20. 13:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
benyomtál pár kúrát, úgy látszik az agyad bánta! ülj be az orvosin egy szteroid hormonokról szóló előadásra vagy látogass el a sportkórházba, ahol egy doktornő(aki olimpikonok orvosa) szívesen elmagyaráz neked sokmindent. nem azt mondtam hogy leszárad a p*cse te igen okos, hanem a hereállomány visszafejlődik(ha nem tudod mi a here és a p@cs között a különbség kérdezz meg egy nálad okosabbat). gondolom olvastad valahol, hogy jajj az anabolikus szteroidnak csak anabolikus hatásai vannak. itt mondom, hogy tévedsz kispajtás! nézz utána az agyalapi mirigy-here hormonkörének, annak, hogy mi az az LH, addig meg bölcsebb hallgatnod!
2010. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem nekem kell utánanézni, hanem neked kellene egy kicsit kimerészkedned a valódi világba.

Nem kellene mindent elhinni, mert a szteroidokkal kapcsolatban használható információt elégnehéz szerezni.

Amit Te leírtál, kb. gy férfi bulvármagazin szinvonalán van, ezt nyilván mindenki tudja.

Aki ennél többet tud, azok a bennfentesek, akik sportolókkal foglalkoznak. Jómagam 20 éve foglalkozok testépítéssel, pár éve edzek is testépítőket.

A táplálkozásom, életvitelem is ehhez alkalmazkodik, ez mindennapi munkám része. Mint ahogy a szteroidok is.


A kívülről bevitt androgén hormonok leállítják a saját tesztoszteron termelést. Ekkor a herék funkciója csökken, az agyalapi mirigy nem ad utasítást több endogén tesztoszteron előállítására.

Rendben van, ezt senki sem vonja kétségbe.

De honnan veszed, hogy ez örökké tart?

Miért gondolod, hogy a külső hormonbevitel leállása után nem fog visszaállni a hormontermelés.

Mert ez bizony mindíg visszaáll, az idő pedig, amig ez megtörténik nagyban függ a kúra hosszától, a cucc mennyiségétől, fajtájától és nagymértékben befolyásolható egyéb gyógyszerkészítményekkel.

Én letudok vezetni úgy egy kúrát, hogy csak egész minimális visszaesés tapasztalható.

Az általad említettnél sokkal gyakoribb gond az aromatáz enzim aktivítása, ami miatt az ösztrogén: tesztoszteron arány az előbbi javára tolódik el.

Nyilván nem hallottál róla, (és a kérdező sem) de ez is kiküszöbölhető vagy az aromatizálódás megakadályozásával vagy az ösztrogén- receptorok blokkolásával.

Erre különböző készítmények vannak, amiket az orvosin nyilván nem tanítanak.

Amit ott tanultok, az a jéghegy csúcsa, magát a sport világát ti onnan nem látjátok át, az az én asztalom, abban én vagyok otthon.

Számos régi testépítő 70-80 évesen éli világát, teljesen egészséges, pedig afél életét végigszteroidozta.

Reg Park 79 évesen halt meg bőrrákban....

Masters kategóriában 60 év fölött aktívan versenyeznek olyanok, akik már akkor koxoltak, amikor Te megszülettél.


Tessék:

http://www.youtube.com/watch?v=kqrOjx_TrOY


Ugye nem gondolod, hogy az egyetemen tanult elméleti tudásod a valóságban bármit ér?

Addig nem, amíg nem ismered az érme másik oldalát is.

Segítek én, hátha vevő vagy rá:

:-)

[link]

2010. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
végülis, ha szarrá gyógyszerezel valakit minden mellékhatás ellen, akkor lehet kisebb a mellékhatás. lehet, hogy te olyan nagyon értesz hozzá, de gondolod, hogy pl az ezt a kérdést feltevő lány és a pasija értenek ezekhez bármit is? nyilván semmit. nyilván nem ellenőrzés mellett csinálják. még azt sem tudja egy kúrához hány szem kell, nagyon tájékozott és olvasott mondhatom. azt azért remélem te is elismered, hogy a szteroid ostoba módon történő alkalmazása nem kicsit veszélyes, főleg ha te magad szerint valamennyi negatív mellékhatás mindenhogy van(mert ez fiziológia, tudomány, tény). nagyon okos tőled ideírni, hogy aki szerint nem kéne ezt csinálni az mind h@lye, mert nincs is veszélye! mert ezen felbuzdulva majd az ilyenek, akik nem értenek hozzá tönkrevágják a szervezetüket. ha olyan képzett van ezen téren, akkor pont hogy neked kéne leírni, hogy mi van helytelen alkalmazásnál. ha annyira ismered ezt a világot, elég szégyen, hogy ilyen szinten vagy nemtörődöm és felelőtlen, ha egy laikusnak válaszolsz.
2010. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerinted hallgatnak ezek bárkire is?

Megmondtam az első válaszban, hogy semmi értelme elkezdenie, mert magában a szteroid nem fog hosszútávú eredményt elérni.

Ezek sportolóknak készült gyógyszerek, nem hétvégi gyúrósoknak. Én a helyében biztos inkább valami kiegészítőt, vitamin pak-ot vennék ajándékba, de eddig úgysem jut el. Pedig ha fontossági sorrendet nézzük, a kox egy huszadrangú dolog.

De álszentnek sem kell lenni, engem az akaszt ki mindíg, hogy mindenféle sport ellen beoltott drogos (én a piásokat, cigarettázókat is ide sorolom) az innen-onnan hallott hülyeségeivel akarja meggyőzni a másik hülyét, hogy nem jó amit csinál. A másik hülye meg dacból csakazértis csinálja, mert úgysem fogja elhinni amit írnak (mégpedig azért mert nem igaz).

Én leírtam az igazat, meg leírtam, hogy valójában miért nem ajánlom. A döntést meg rábízom.....

2010. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Istenem.....

Több választ nem kérek! Köszönöm szépen a nagy segítséget!

2010. máj. 26. 18:53
 26/27 anonim válasza:
Az ára az váltotó a 3000-töl a 100 ezerig terjed, de az ólcsok azok nagyon szarok, azok semmit sem érnek!!
2010. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Spicces válasza:

Üdv!

Mint sokan mások én is rossz ötletnek tartom a steroidokat főleg ha nem verseny szerűen foglalkozik a testépítéssel.

De értem hogy mi a célod.

Lehet venni természetes tesztoszteronszint növelőket, ezektől nem lesz semmi baja és a célodat is eléred vele, nem olyan hatásos de legalább biztonságos.

Olvass utána. Sztem ez a tuti megoldás számodra.

[link]

2011. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!