Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A barátomnak hamarosan itt a...

A barátomnak hamarosan itt a születésnapja. Steroidot veszek neki. Ára? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Nagy nehezen rávettem magam,h vegyek neki steroidot( Danabolt) és sajnos nem nagyon értek hozzá, őt meg nagyon nem merem megkérdezni,mert akkor ganyút fogna és én meg meglepepetésnek akarom. Kb. 2 éve edz és eddig kreatinokat szedet. Annyit szeretnék megtudni, hogy egy kurához hány szem kell és az mennyi lenne???

Léccives csak értelmes választ kérek és nem kell az hogy hülye vagyok h megengedem neki, igaz nem örülök neki de nagyon szeretné és csak 1 kurát akar.

Köszönöm előre is!


2010. máj. 20. 13:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

jajjkislány, a kreatin a téáplálékkiegészítő,mint mondjuk a c vitamin... a szteroid???hát hülye vagy?


néud meg a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=eYY48QRPJjE

2010. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hülye barmok!!

Inkább nem írok már semmit,mert úgy sem fognátok fel!

Maradjatok abban a hitben h "mindenkinek" aki steroidot szedd annak nem áll fel a f*sza, idegbeteg állat lesz,stb. Aki meg nem ért hozzá b*zz meg az ne is írjon ide semmit! Aki meg csak halott 1-2 dolgot a sterodit hatásairól az nem azt jelenti, hogy mindenkire ugyan ugy hat!

Én azt kérdeztem h mennyibe kerül egy kúra? aki nem tudja ezt a választ az lapozzon tovább!!! Köszi!

2010. máj. 21. 11:08
 13/27 Réti bubuzér ***** válasza:
Picuri, itt te vagy az, aki nem ért hozzá. Meg persze a barátod nem ember, rá máshogy fog hatni a szer. Már ha egyáltalán az lesz az ampullában. De soksikert!
2010. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

én speciel orvosira járok, így némileg azért tudom mi a hatása. a farka fel fog állni, mert az nem hormonális hatásra történik. viszont a bevitt szteroidot érzékeli a szervezet(leesik az LH hormon szintje), ezért leállítja a saját szteroid termelést a herékben is. viszont a vérből a szteroid nemigen jut be a herékbe, ami bejut is nagyon nagyon kevés. mivel a here spermiumtermeléséhez szteroid hormon kell(ami ebben az esetben nem lesz a herében), ezért leáll, terméketlenséget okoz. továbbá nem csak a spermiumtermeléshez kell, hanem a here állományának fenntartásához, ami szintén nem lesz, ezért heresorvadást indul meg. ezentúl számos pszichés hatása is van. a hirtelen fokozódó izomnövekedést az inak nem tudják követni, ezért nagyon nagy a veszélye az ínszalagszakadásoknak. és még sorolhatnám.

aki itt csak 1-2 dologról hallott, az te vagy. szerintem akik ide írtak azok többnyire segítő szándékkal tették, hogy az olyan ostobák, mint a párod ne tegyék tönkre a szervezetüket. asszisztálj csak hozzá nyugodtan, de jobban tennéd, ha azon túl is tájékozódnál, hogy húúú jó nagy izmai lesznek, már csak a párod miatt is. ha ezt nem teszed meglehetősén buta vagy.

2010. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
és mellesleg a hatások közül csak a pszichés térhet el az egyes embereknél, a többi az minden esetben egyforma.
2010. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
minek győzködni szerencsétlent? Én azt mondom, ha nem tervezed hosszútávra a sráccal, csak a plázában meg utcán mutogatnád, akkor nyugodtan vegyél neki.. de tényleg csak akkor, ha mielőtt előjönnek a problémái elhagyod majd, mert különben te is szívsz.
2010. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
amúgy, ha jól tudom, 40-60Ft per tabletta
2010. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 karesz2107 ***** válasza:
30%
200-300db egy kúra, 45ft/db! Sokkal vicckosabb lesz majd meglátod!!!!!
2010. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi ökröt!.....most komolyan.

Az orvosira jár az egyik, lövése nincs az egészről.

(értem én mit akar írni, csak egyszerűen nem igaz)

A másik meg BRFK- val riogat.....b@szod, semmilyen törvénybe nem ütközik!

Semmivel sem ártalmasabb, mint a cigi vagy alkohol, a drogokról nem is beszélve. Tuti, hogy a legtöbb fikázónak sokkal károsabb szenvedélyei vannak.

Értelme nem sok van, hogy Danabolt szedjen. Én sem ajánlom....

De nem fog leszáradni a pöccse! Sőt semmi baja nem lesz tőle. Igaz, hogy minőségi, valódi izmot sem hoz, ezért nem is értem miért ilyen nagy divat.

Én sok kúrát végignyomtam már, értek hozzá, de Danabolt még nem szedtem és nem is fogok......

2010. máj. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Steroidot, Jóóóóó poén!:D:DD
2010. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!