Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A barátomnak hamarosan itt a...

A barátomnak hamarosan itt a születésnapja. Steroidot veszek neki. Ára? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Nagy nehezen rávettem magam,h vegyek neki steroidot( Danabolt) és sajnos nem nagyon értek hozzá, őt meg nagyon nem merem megkérdezni,mert akkor ganyút fogna és én meg meglepepetésnek akarom. Kb. 2 éve edz és eddig kreatinokat szedet. Annyit szeretnék megtudni, hogy egy kurához hány szem kell és az mennyi lenne???

Léccives csak értelmes választ kérek és nem kell az hogy hülye vagyok h megengedem neki, igaz nem örülök neki de nagyon szeretné és csak 1 kurát akar.

Köszönöm előre is!


2010. máj. 20. 13:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Ne vegyél neki szteroidot, mer kicsi lesz a kukija, és agresszív is lesz, megerőszakolna majd, de kicsi kukival nem fog tudni, ettől még idegesebb lesz és a végén eldurran az agya és meghal.
2010. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nyugi felfog neki állni,majd én gondoskodom arról, nem lesz agresszív!:)

Ha olvastadd volna amit írtam akkor láttad volna h csak értelmes választ kértem:)

2010. máj. 20. 13:33
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

pedig az első ha nem is tul értelmesnek tűnik,de nem mond hülyeséget

nem egy ismerősöm van,az egyik idegbeteg és nem áll fel neki, a másiknak meg inkább ne állna fel,a feleségének a 3. baba ment el miatta...

az orvos egyértelműen megmondta hogy ettől...

2010. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Réti bubuzér ***** válasza:
95%
Persze-persze, csak egy kúrát... Aztán, amikor befejezte, és leereszt jöhet a következő. Meg a következő. Ugyanis a testsúlynövekedés 90%-át a sejtvíz okozza, ami a kúra befejezése után hamar eltávozik. De rajta, nyomassad csak neki a kokszot.
2010. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
95%
Anyósod és apósod is büszke lesz rád :)
2010. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
a szteroidoktól elsorvadnak a herék, nézz csak utána. ráadásul egy kúrával nem sokat érsz, csak addig marad olyan a kinézete, amíg szedi. amint helyreáll a normál hormonszint visszakerül minden az eredeti állapotába.
2010. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

A steroid illegális és büntetendő.Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd,hogy hol tudnál szerezni egy kis exet a hétvégi bulihoz.

A tesztoszteszteron szint csökkenés kúra után,meg valós dolog.Ha meg nem keres pénzt a testépítésből,teljesen fölösleges koxolni.

2010. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
remélem nem fogtok szaporodni...
2010. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.


Bocs, egy kicsit leegyszerűsítettem a választ, hogy az is biztosan megértse, aki ilyen hülyeséget képes kérdezni.


Szabatosabban fogalmazott válaszokért ld. a többieket, de a lényeg már az első válaszban is benne volt.


Micsoda dolog már az, hogy előre kikötöd, hogy hülye kérdésre csak értelmes választ vársz? A Léccives meg magyarul "Légy szíves...", de kérdésedben ennek a szerkezetnek sem lenne helye.

2010. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Réti bubuzér ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy a kollegák itt az ORFK-nál nagyon rajta vannak a GYIK-en. Egyelőre még csak röhögnek, de már kérdezgetik az informatikát, hogy lenyomozhatók-e ezek a címek.
2010. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!