Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a buktató ebben a...

Mi lehet a buktató ebben a kuponban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma láttam a neten, hogy a Beauty&Balance stúdióba van egy kupon az infrabicikli használatra. Szerintetek mi lehet az oka, hogy az ár negyedéért adják? (20.000 Ft helyett 4500) Félek, hogy valami baki van a dologban. Esetleg valakinek tapasztalat?:)



2017. jún. 15. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

"infrabicikli" lol. Mit ki nem találnak :) Nyilván a biciklizéstől izzadsz, a melegtől szintén izzadsz, ezért ha melegben biciklizel, az biztos legalább kétszer olyan hatásos :) anyám borogass.


Parasztvakítás ez, kérdező, pont, mint a "70%-os" árleszállítás.

2017. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi:) Eredetileg 4500 Ft-ba kerül
2017. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rákellet keresnem, mi az az infrabicikli. Hát beizélés van! :D


Meglestem pár stúdiót. 4500 sok, van ahol 3500. 20000 szerintem a pár alkalomra szóló bérlet ára.

2017. jún. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik, szerintem hatásos lehet. Csak csodálltam, hogy ennyivel olcsóbban adják mint máshol, mert mostanság elég nagy divat lett, és teljes áron is csomóan kifizetik a bérletet.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. jún. 16. 14:23
 5/5 anonim válasza:
Kipróbáltad végül az infra biciklit?
2021. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!