Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről? Átverés? Mi lehet benne a buktató?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 16. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
sokan használják, nekem nem kéne,elég bizalmatlan vagyok de te tudod!
2011. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg az a buktató, hogy szimplán nem az van benne.
2011. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minőséget nem lehet olcsón előállítani! ennyi! ha átb@sznak hova mész? mert ha shop builderről rendelsz ott tudsz reklamálni,de itt?
2011. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Igazából fogalmad sincs, hogy mi van benne (nekem sincs), se gyártó, se márka, semmi. Viszont kurv@ olcsó... Kipróbálod, már ha akarod, aztán meglátod hogy megéri-e.

2011. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát én nem venném meg XDXD kitudja mi van benne !

a márka a legjobb (noname) házi készítmény egy kis szar is van benne ha szerencsés vagy

2011. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a wpc80 nagykerára 2650ft kilónként. szal ez kamu. valszeg az olcsóbb wpc35 van benne (vagy sima savópor)egy 25 kilós wpc35 24ezer, abból 10 vödör jön ki, 39ezerért megy el, azon van 15ezer haszon. Ennyiért már megéri vaterázni. "korrekt" haszon.


Vateráról ne vegyél proteint. Az egyik haverommal kipróbáltuk az egyik ilyen 2000 forintos proteint, szerintem kamu mind. nem vizsgáltattam be, meg ilyenek, de azért az elgondolkodtató, hogy a normál márkás proteinből egy kanál 30gramm, az eredeti wpc80 (amit sajátkezűleg hozok el) 28gramm, míg a vaterás 45 gramm. összehasonlításként: a szőlőcukor 50 gramm. tehát a por tele van ch-val. mint a wpc35.


Észre se veszed nagyon a hatását, hiszen olyan, mintha tömegnövelőt szednél.

2011. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hello!


Szerintem ez ugyan az, mint a www.tejpor.hu-n van. Gondolom az a forrás, és innen vesznek mások is, picit rátesznek, vagy nem, ennyi...

Én papírzacskós kiszerelésben vettem (és ittam meg) 10kg-t. A lényeg, hogy ez egy sima, ízesítetlen, adalékmentes tejsavófehérje (természetesen külföldi tejgyári import, egy natúr alapanyag), se több, se kevesebb. Nincs benne plusz vitamin, emésztéskönnyítő enzim, viszont aroma és édesítőszer sem. Hatásra egyébként jó volt (igaz, nem tudom, fehérjénél vagy vitaminnál milyen speciális hatást kéne éreznem, erősödtem), nem okozott hamenést, szorulást, puffadást... Viszont az tuti, hogy nem az íze miatt ittam. Egyébként meg, ha hozzáteszel bármilyen izesítőt (kakaóport vagy bármit), árban kb. ugyan ott vagy, mint a Scitec whey pro.

2011. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pont, hogy nem tejpor.hu-s protein. mint említettem, ők 2650ért adják kilóját, és 10kiló a legkisebb kiszerelés. Ez egy kamu cucc, letöltötték a budafamily honlapjáról a WPC80 összetételét, és mást adnak el ugyanazon a néven.


ne vedd meg. álj össze nékány barátoddal, és rendeljetek közösen egy zsákkal. Az a biztos.

2011. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!