Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmot hogy lehet lefogyasztani?

Izmot hogy lehet lefogyasztani?

Figyelt kérdés
Túl sok izom van a lábamon, és emiatt túl vastag, míg a másik lábam, amiről egy műtét miatt a fele izom lefogyott szép, nőies, formás. Hogyan lehet az izmot elfogyasztani lábról? Mert az edzéstől csak még több lenne, nem? ÉS féreértés ne essék, nem kövér, hájas/zsíros a lábam, csak nagyonb vastag rajta az izom.
2008. okt. 16. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a másik lábad is hasonló vastagságú lenne,ha nem lett volna a műtéted!Ezért gondolom hogy ez egy adottság(amit te túl vastagnak látsz)az relativ dolog,hiszen a másik lábadhoz viszonyitod!

Nem tudom milyen műtéted lehetett,gondolom nem esztétikai,de a másik lábad(a vastagabb)csak egy plasztikai beavatkozással lehetne vékonyabb.

Esetleg szépségszalonokban ahol végeznek tekercselést ami fogyasztó hatású,csak az izmosabb lábadon próbáld meg!Sok sikert hozzá!

2008. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy a szákásítás nem lehetne megoldás? Csak az a baj, jhogy olyan, mintha kövér lenne, de megfeszítem, és mint a beton... :(
2008. okt. 16. 14:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem esztétikai műtétem volt, szóval nem szépítették a lábam (béár szebb lett, mert egy csavarást egyenesítettek ki, de egészségügyi szempontok miatt). Hát én már komolyan azon gondolkozom, hogy azt fogom cisnálni, amit a másik lábammal. 2 hónapig nem mozdítom meg. Teljesen kétségbe vagyok esve:(
2008. okt. 16. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom hogy ne akard lefogyasztani az izmot a lábadról. Megtehetnéd azt, hogy elhanyagolod az ottani izmokat, tehát nem edzed egyátalán, vagy pont az ellenkezőjét: annyit edzed hogy nem tudja a tested regenerálni az edzés során elpusztult izomrostokat.

Én biztosan nem törődnék ilyen aprósággal, azt viszont valószínűnek tartom hogy ilyesféle esztétikai műtétet nem végeznek.

2008. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem műtétre gondoltam, semmi képpen, hanem valami edzésre, vagy nem is tudom:)

Vagy arra, hogy az izmok ne egy helyen legyenek vastagok, hanem elnyúljanak, nem értek hozzá igazán. És mellé hozzáteszem: nem sportolok rendszeresen. Tehát semmi olyan tevékenységet nem végzek, amit ha abbahagynék, változna valami (szerintem). Csak szeretek futni (fiatal vagyok, tehát csak úgy, nem edzésszerűen), kosarazni, focizni, tollasozni, kézizni, úszni, röpizni, talajtornagyakorlatokat csinálni, de egyiket sem úgy, hogy pl. hetente 2x, hanem csak úgy spontán, amikor van társaság, alkalom, kedv.

2008. okt. 19. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!