Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen erősítő gyakorlatot...

Milyen erősítő gyakorlatot javasoltok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy milyen otthon végezhető gyakorlatokat javasoltok ami első sorban bicepszre és mellre megy? Sajnos konditerembe most nem tudok járni, és itthon sincsenek szabad súlyaim amikkel tudnék Arnold-nyomást vagy bármit csinálni. Szóval ötletek??? 18/f
2010. máj. 17. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Felhúzockodás

fekvőtámasz

Kumikötelet tedd a talpa alá és próbáld meg a végejit felhuzni a melledig.


Ásit. Szólok ha még van valami :)

2010. máj. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húzódzkodni nem nagyon tudok, nincs hol. A fekvővel az a baj hogy nekem legalábbis abszolút tricepszre megy, az meg már így is sokkal nagyobb mint a bicepszem. :S Gumikötelem sincs...
2010. máj. 17. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
erre a legjobb megoldás ha l*faszt sem csinálsz! menj el futni, annak nincs értelme h otthon csinálsz néhány gyakorlatot! és ha tudnál húzodzkodni akkor mi lenne? hol maradna a lábedzés pl? hagyd a p*icsába ha nem tudsz súlyzózni! a fekvőtől meg nem feltétlenül lesz bika tricepszed, az nem nagyon használ rá, inkább erősödni fog! de legyél már kreatív, próbáld ki pl a kézen állásból nyomást! gumikötelet 3 ezerért tudsz venni és kb 5 gyakorlatot tudsz vele máris csinálni!de én a helyedben csak futnék, esetleg ugróköteleznék pluszban, alsó hát, hasizom és törzserősítő gyakorlatokat csinálnék ( azt mindenhol, segédeszköz nélkül meg tudod tenni ) gumikötelet használnék és nyújtanék, és várnám az alkalmat h eljuthassak terembe v vmi más sportra! mellre és bicepszre am sem tudsz otthon edzeni, mert a fekvő annyira nem jó mellre, pont a mellre nem nagyon tudsz saját súlyos gyakorlatokat csinálni csak aa fekvőt és a tolódzkodást de mást nem! bicepszre meg húzodzkodás megy max. de más nem! tehát én elfelejteném a helyedben ezeket és törzset erősítenék meg állóképességet növelnék és nyújtanék, és ha már le tudnék menni terembe akkor már nagy súllyal tudnék guggolni az erős törzs miatt meg lenne tüdőm a futás miatt meg stb.. gondold át, de ebbe nem nagyon tudok segíteni többet mert nincs több otthoni gyakorlat ami olyan k*rva jó lenne sorry...
2010. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8:21 Opsz, a reggeli morcosságodat most ráakartad borítani? Semmi gond. Futni nem futok, bevallom lehet jó is lenne, de viszont kardióra tudok biciklizni. Az a helyzet, hogy a lábamat szerintem még nem sűrűn láttad. Az nem nagyon szorul edzésre. Minden nap lépcsőzök ráadásul, úgyhogy annyira nem vészes. Konditeremben persze hogy edzettem vállra, hátra, héj-hátra és derékra, de minden nem tudok itthon. Fekvőzök több variációban, V-ülésezek, hasprésezek, törzsemelek, törzsemelek oldalt fekve és stb. Természetesen nyújtok is minden reggel és este. Más a spárga is meg van mindjárt. Ne haragudj, ha azt hitted hogy biztos egy kis szemüveges, nyeszlett vörhenyes vagyok, aki csak azt akarja csinálni, amire rákérdez. Kicsivel kevesebb agressziót. Te nagyon jó gyakorlatokat javasoltál, amit köszönök. Most én javaslom neked, hogy meditálj egy kicsit és erezd ki a gőzt.
2010. máj. 17. 10:09
 5/5 anonim válasza:
fogsz 2 kb ugyanakkora súlyu hátizsákot és megpakolod könyvvel ,nehezebb (nem törékeny) tárgyal stb. és tárogatni tudsz velük ha van amire tudsz feküdni ,a fekvőtámaszt csináld szélesen úgy jobban megy mellre,aztán késöbb rakhatsz a háadra vmi súlyt (kisöccs) és úgy fekvőtámasz. Bicepszezni is tudsz a táskával,de tricepszre is jó (szűken megfogod nyújtott kézzel majd engeded a nyak mögé) de ugyanúgy jó a mosópor is...és persze mehet a bicó ,futás,ugrálókötél is.
2010. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!