Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolcon jár valaki rendszere...

Miskolcon jár valaki rendszeresen sportolni? (Konditerem, úszás. )

Figyelt kérdés

Sajnos én nem vagyok kitartó és szeretnék valakit akivel lehetne menni és ha kell akkor noszogatna!!!!

Lehet ez most így imeretlenként furcsának hangzik,de szerintem,ha közös az érdeklődési kör akkor nem lesz gond. Majd el felejtettem írni, lány vagyok. :)


2010. máj. 16. 09:44
 1/8 anonim válasza:
Én is szeretnék járni sportolni,csak egyedül nincs kedvem.Úszni nem tudok. 28/lány
2010. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia én most kezdem miskolcon a kondizás ha van kedved csatlakozhatsz hozzám vagy szólj 06205037972
2010. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miskolcon merre? 1 válaszoló vagyok.
2010. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most úszni járok a Kemény Dénes uszodába. Futni most nem igazán van lehetőség így nem tudom,hogy mit lenne jó csinálni?

Néztem az M1-be spinninget úgy hallottam jó.

2010. júl. 28. 08:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem írni,hogy a SZTK környékén lakom,nem tudom neked ez mennyire enne jó.
2010. júl. 28. 08:09
 6/8 anonim válasza:
sziasztok.én szívesen csatlakoznék hozzátok 18éves vagyok és az Avason lakok(srác)
2010. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok a kérdés kiírója! Nem tudom,hogy aki megadta a számát te fiú vagy lány vagy,mert írtad,hogy te kondizol. Szabad kérdeznem, hogy hol?
2010. júl. 29. 20:20
 8/8 anonim válasza:
tudom h a kérdés régi, de van itt még vki miskolcról aki sportolni akar?
2011. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!