Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy átlagos ember mennyit...

Egy átlagos ember mennyit gyalogol egy nap? Ha én naponta átlag 4 km-t, az sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Ülőmunkát végzek, szeretném valamivel ellensúlyozni, és egy kicsit jobb erőnlétet, keringést stb. elérni.

napi pár km tempós séta ér valamit? Vagy túl kevés?



2017. ápr. 26. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 29. 00:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Átlagosan sok kevés nem sok nagyon nem sok talán esetleg.


Ez a válasz pont annyira értelmes, mint kiírni egy kérdést a kérdésedet reklámozandó.

2017. ápr. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De aztán ráguglizni az már tényleg mindennek a netovábbja lenne egyébként.
2017. ápr. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

1, Nem értem az első válaszolót, se a válaszát, se a baját.

2, Szerintem nem ér sokat, ez egy nagyon alapszinten tart téged, maximum arra elég, mondjuk a 70 éves nagyanyámnak szoktam ezt ajánlgatni, ha nem is 4kmt, de 2t mondjuk gyalogoljon napi 2x akár, az már 4, ezt nem sértésként akarom mondani, bocsi, ha annak veszed, csak arra gondolok, h persze ér valamit, mert ha tényleg csak ülnél, annak nagyon rossz következményei lennének, de ettől ne várd, h annyira jó legyen a keringésed, fitt, egészséges, sportos legyél, ez elég alap, meg attól függ honnan indulsz, ha nagyon kövér vagy és hasonlók, ezért is írtam a nagyim, mert egy idősnek kb. ez egy jó mennyiség, vagy egy elhízottnak, aztán majd lehet növelni szépen, távot éspervagy intenzitást is.


3, Nagyon jó ez a kép :D.

2017. ápr. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 000 lépést szoktak javasolni, de aki nem szokott mozogni, annak először 5000 is elég.
2017. ápr. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a mozgásforma a lényeges, hanem az intenzitás!

Mindegy, hogy gyalogolsz, futsz, evezel, súlyzózol, az eredmény lehet ugyan az állóképesség szempontjából.


[link]

2017. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"1, Nem értem az első válaszolót, se a válaszát, se a baját. "


Ez a bajom, telespammeli az oldalt a f..zságával:


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2017. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!