Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire gondoltok sport/edzés...

Mire gondoltok sport/edzés közben?

Figyelt kérdés
Mi motivál titeket?

2017. ápr. 1. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az bizonyult az egyetlen hatásos motivációnak, mikor egy haverom azt mondta pár hónapja, hogy kicsit lelapult a fenekem. Azelőtt 1 évig edzettem, de csak hébe-hóba, mert úgy is sok pasinak bejöttem, alapból is vékony vagyok, nem láttam okát a kemény edzésnek :D De miután jön egy őszinte, szókimondó pasi, és rávilágít, hogy min kéne javítani magamon, az nagyon nagy motivációt tud adni. Így már 2 hónapja heti 5x edzek, fehérjézek, betartom a helyes étrendet és nagyon motivált vagyok. Már most rengeteget fejlődtem, sokkal kerekebb a fenekem és a combjaim is izmosabbak :)


Edzés közben is arra gondolok, hogy milyen jó alakom lesz így nyáron, teszek az egészségemért, mégtöbb pasinak tetszeni fogok, és persze magamnak is ;)

2017. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én átgondolom a napomat és hogy mi vár rám még a héten.Meg szoktam teljesen hétköznapi dolgokon gondolkozni,ami éppen foglalkoztat.

Magára a sportra nem szoktam gondolni,csak ha nagyon fáradok,akkor győzködöm magam,hogy már nem sok van, menni fog.

2017. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!