Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobicra csak szépségkirálynő...

Aerobicra csak szépségkirálynők járnak?

Figyelt kérdés
Elmentem egy edzőterembe, ahol van aerobic is. Láttam, hogy akik oda járnak, mind vékonyak, tök jól néznek ki, sehol egy felesleges kiló, és mind 20 éves...én így nem merek elmenni. Kinéznének maguk közül, hogy na, a "szánalmas dagika ugrabugrál.." Más is fél ettől?
2010. máj. 11. 11:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok terhes, nyilván. A diéta semmi extra, nekem mégis nehéz: nincs kenyér, nincs édesség, de van teljes kiőrlésű gabona (csak reggel), sok zöldség, és sovány, fehér húsok.
2010. máj. 11. 15:03
 12/18 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

De nem kell ilyen messzire menni, itt vagyok én motivációnak :)

[link]

2010. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi!!
2010. máj. 11. 19:49
 15/18 anonim válasza:
Fehérje diéta is hasonló mint amiket eszel,nagyon hatásos,én már próbáltam,nehezen fogyok,de ez az egyetlen ami bevált,fehér húsok,csirke mell+hal,ligh sajtok,zöldségek,tojás,főleg a fehérje,reggel lehet 2 szelet graham kenyér,natúr actívia,edzés után fehérje turmix/fogyózóknak való,alacsony szénhidrát tartalmú/valamint,l-Catnitin tabletta 1000 mg edzés közben.Ezzel lemegy,már 1 hó után változás tapasztalható.Ha akarod összeállítok neked egy étrendet,priviben.Üdv!
2010. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Drága vagy!!!
2010. máj. 13. 08:33
 17/18 anonim válasza:
66%
Rajtam is jelentős túlsúly van.. Első zsírégető órára félve mentem be.. Hát 25-en voltunk, ebből 2-en túlsúlyosak.. :)) Többiek nádszál vékonyak :) Aztán pár óra után már jót dumáltam a többi csajjal az öltözőben, meg az edzőcsajjal is, és rájöttem nincs mitől félnem, sőt még tanácsokat is adtak.. :) Nem kell félni, csak belevágni:)
2010. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Menj el nyugottan közéjük! Ne foglalkozz senkivel! Pár hét múlva te is ugyanolyan csinos leszel mint ők! :)
2010. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!