Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobicra csak szépségkirálynő...

Aerobicra csak szépségkirálynők járnak?

Figyelt kérdés
Elmentem egy edzőterembe, ahol van aerobic is. Láttam, hogy akik oda járnak, mind vékonyak, tök jól néznek ki, sehol egy felesleges kiló, és mind 20 éves...én így nem merek elmenni. Kinéznének maguk közül, hogy na, a "szánalmas dagika ugrabugrál.." Más is fél ettől?
2010. máj. 11. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mind 20 éves, mind vékony, mind szépségkirálynő? Hol van ez a hely tudnom kell:D

22/F

2010. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Attól most jobb neked, hogy nem mész el? Ők éppen azért vékonyak, mert eljárnak.
2010. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Persze, nem mersz... Csak egy újabb kifogás, hogy ne kelljen edzeni és ehess tovább kétpofára... Tényleg ne haragudj, de ez milyen hozzáállás?

Szerinted ők nem azért nem híztak el mert esetleg edzenek szorgalmasan?

2010. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
91%

A stúdió, ahova járok meghírdetett egy "csak duciknak" tornát. Ez egy nagy stúdió, van benne minden az aerobictól a konditeremen át a futópadokig.

Szóval jelentkeztem erre a tornára, mivel jelentős túlsúlyom volt (80 kiló :( ). A recepciós biztosított róla, hogy gondoskodnak arról, hogy ne legyenek a tornán olyanok, akiknek pár kiló a feleslegük. Nekik vannak más edzések, tornák.

Na az első alkalommal azt hittem rossz teremben vagyok. A résztvevők közül 3 sem tette volna ki a súlyomat. Szóltam az edzőnek, hogy én a duciknak való speciális tornára jöttem. Erre kioktatott, hogy ez az és ők is túlsúlyosak... A végén még én voltam a bunkó.

Kimentem a recepcióra, ahol ott volt a stúdió tulaja. Nem győzött bocsánatot kérni. Rendes volt, azóta is oda járok.

Egyébként azóta nem próbálkoznak ilyen kampányokkal.


A többség szerint aki kövér az szégyenkezzen és bujjon el. Szerintem meg keressen magánedzőt és dobja le a túlsúlyát. Nekem már 60 kiló sikerült úgy, hogy nem járok "szépségkirálynőkkel" aerobikozni, inkább otthon csinálom az edzővel tanult gyakorlatokat és eljárok hozzá erősíteni. :D

2010. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Szerintem keress olyan helyet, ahol tényleg duciknak szervezett aerobik van.Több ilyet is találsz sztem.

Bár én vékony vagyok, de megértem a problémádat, mert anyukám is sokat szenved a kilói miatt.

2010. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szia én járok aerobicra is és kondi terembe és most egy tényleg nagyon kövér csaj jött cardiózni,és szerintem egyáltalán nem nézzük ki,sőt én magamban azt gondoltam hogy legalább jön és tesz érte,hogy fogyjon,amúgy sosem tudhatjuk ki miért olyan kövér,lehet hormonzavar is,pajzsmirigy,mellékvese probléma,ez miatt nem szabad senkit másképp kezelni.Menj nyugottan!De ha zavar keress másik helyet.Sok sikert!
2010. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én a Gilda Max-ba járok a Hermina útiba... Hát komolyan mondom, ha szökőévekben egyszer látok egy vékony és szép nőt az aerobic-osok között akkor sokat mondtam! Mindegyik ronda mint a bűn és kövérek is, mint egy mamut. Ráadásul akkora zsenik, hogy legtöbbjük túrórudikával, meg tejberizzsel alapoz edzés előtt... Szívják el a levegőt, meg állnak sorba az óra előtt, hogy jusson nekik szőnyeg... Egyszer elmondhatná már nekik valaki, hogy enni is meg kéne tanulni, mert így sosem fogynak le!


Na a lényeg, ha ebbe a terembe jönnél aerobic-ra, tuti nem lennének komplexusaid :D

2010. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat,a kedvességet és a biztatást! 11:47! Csak hogy tisztázzuk: három hete komolyan diétázom, és sportolok -szerinted mit csináltam az edzőteremben? Csak nem aerobicoztam. Az "ehess tovább kétpofára" c. megjegyzésedhez meg annyit, hogy túlsúlyom abból fakad, hogy feküdnöm kellett a terhességem alatt, illetve szoptatás alatt nem volt szabad diétázni. De most elkezdtem. Hát így ítélkezz legközelebb ismeretlenül.
2010. máj. 11. 12:34
 9/18 anonim ***** válasza:
kérdező: írd már le a kemény diétádat légyszíves, mert 100% biztos vagyok benne, hogy rosszul csinálod. Normális diétát terhesség alatt is lehet csinálni.
2010. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is így láttam a helyzetem mint te. Eleinte nagyon rossz érzés volt elmennem egy órára, mert mindenkit vékonynak láttam.

Engem az edzők győztek meg, és adtak erőt. Amíg ők kedvesek, figyelnek rám, kijavítják a hibáim, és egyáltalán nem érzem azt hogy kinéznének, addig igenis eljárok. És pár hét után, már jókat dumálok az öltözőben azokkal a lányokkal, akik még az az elején feszélyeztek.

Így már alig várom hogy mehessek tornázni. :)

2010. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!