Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hova járhatnék sztriptíz...

Hova járhatnék sztriptíz aerobicra vagy rúdtáncra, esetleg valami egyéb erotikus táncra?

Figyelt kérdés

Párom miatt szeretnék megtanulni táncolni, kizárólag csak otthonra.

Ja és egyetemista vagyok, tehát nem árt, ha nem túl drága és a 11. kerület környékén van.


2009. nov. 22. 00:16
 1/3 anonim válasza:

hát itthon még nem túl elterjedt ez a sport, én személy szerint egyedül pirner almát tudom aki tanítja ill. az ő tanítványait, de ők is nála tanítanak.

szerintem ez nem túl olcsó mulatság, mindenesetre itt a weboldala címe, jó nézelődést :)

www.dollhouse.hu

2009. nov. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem elterjedt az oktatás, gondolom night-clubba nem akarsz menni ellesni a technikát. PRóbálkozz a youtube-on Carmen Elektra videók közt.


Vagy nézd meg ezt:

[link]

2009. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia, az első kommentáló vagyok. carmen elektrának tényleg vannak dvd-i, kezdő és haladó szintű is, akár azzal is próbálkozhatsz, egyik oszt.társamnak nagyon bejött ;)


amugy durva h a vidi végén milyen kis verekedés alakult ki a két csaj között ;D

2009. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!