Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy dolgok emelése?

Nagy dolgok emelése?

Figyelt kérdés
Ha nagy dolgokat kell emelnem párban (lépcsőn le fel stb.) mivel alacsony vagyok 168cm körül és kicsik a kezeim 15/F, hogy tudom a kezemet edzeni, hogy meg tudjak kapaszkodni az adott dobozban? Mert lecsuszik a kezem nem a súly a gond mert 70kg-t kinyomok + rendszeresen kondizok sportolok és nem nagyon tudok cipekedni mert nem birom megfogni úgy hogy ne csusszon ki a kezemből stb... Én küzdősporta járok és nem cuccokat pakolgatunk hanem küzdünk... Pls help, hogyan tudom a kezem tapadását növelni (ne írjátok, hogy kesztyű mert pl suliban tesin nem leszek kesztyűben egész végig hátha kell...)

2017. márc. 7. 15:11
 1/3 paper_chaser ***** válasza:
Edzeni kell a fogást és csinálj felhúzást is. Sokan nyomni meg bicepszezni szeretnek inkább, mint felhúzni, pedig nem szabad elhanyagolni.
2017. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hogy edzem a fogást?
2017. márc. 7. 19:58
 3/3 paper_chaser ***** válasza:

A legegyszerűbb a függeszkedés időre, vagy tarthatsz egy súlyt is időre. Kezdd el és olyan 4x1 percig juss el.

Ha függeszkedsz, akkor ne a súlyt növeld, hanem például függeszkedj egy kézzel, aztán törülközőn, ujjakon, stb.

2017. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!