Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Whey protein fehérjét vettem...

Whey protein fehérjét vettem 25 %-osat a vaterán de eltetem és a dobozába lezártam. Kb 3 hónap mulva elövetem és kökeményre meg keményedet ez baj? Vajon ez hamisitvány? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen márka?

A konkrét termékről belinkelhetnél egy fotót egy weblapról


Lehet hogy nem volt rendesen lezárva. És megszívta magát némi vízzel. Csak a teteje kemény vagy az egész?

2010. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudok márkát irni ...ennyit tudok rola hogy whey protein 25%-os fehérje :S nem érintkezet vizzel...és az egész teljesen kemény let... :S és ha már it vagyok azt is meg akarom kérdezni ha sokat eszek és közben iszom melé a fehérjét akor hizok töle? mert nekem az is a célom
2010. máj. 9. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor persze hogy hizol tőle.. De akkor jobb lett volna egy tömegnövelő mert ugye abba nem csak fehérje, hanem szénhidrát is van. A megkeményedésért ne aggódj nálam a kreatin ilyen, mivel az durván köti a levegő nedvesség tartalmát..Feltöröd késsel és voilá.. De szavatosságot ellenörizd a biztonság kedvéért, bár ezek az anyagok nem 3 hónap alatt romlanak meg. Én is whey-t használok csak scitec-be.Üdv
2010. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudnál mondani egy megbizhato tömegnövelöt? már mint a cimét =) nagyon hálás lenék :)
2010. máj. 9. 22:35
 5/9 A kérdező kommentje:
hülye vagyok =D vagyis a nevét =)
2010. máj. 9. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

ilyeneket inkább rendes kereskedőtől vegyél (sportika, shop builder, fintessexpressz)

ami jó tömegnövelő az a Jumbo pl.

2010. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bizony Scitec jumbo esetleg jumbo professional. Volumass 35 volumass 20 volumass.Ezek mind scitec nutrition gyártmányok. De biotechben is találhatsz számodra megfelelőt
2010. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
embörök! nincs 25%-os fehérje. a fehérjék kb 60°% nál kezdődnek.nem? esetleg a tömegnövelőben van 25% fehérje.
2010. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
általában igen.Igazad lehet! nekem 25grammban van 17-19 gramm fehérje
2010. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!