Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs kedvetek "együtt"...

Nincs kedvetek "együtt" sportolni és diétázni velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Sokszor kezdtem el sportolni és ugyanannyiszor hagytam is abba. Most 25 kg súlyfeleslegem van, ami eléggé kellennetlen tud lenni.


Több barátom is volt, akivel elhatároztuk, hogy majd együtt mozgunk, hogy biztassuk egymást, de sajnos előbb utóbb, különböző okok miatt abbahagyták, majd én is.


Most arra gondoltam, hogy talán az interneten találok olyan embereket, akik szivesen vennék, ha beszámolhatnánk egymásnak a kezdeti nehézségeinkről, sikereinkről és hasonló dolgokról.


A kérdésem a következő: Lenne kedvetek elkezdeni velem együtt sportolni? Elsősorban futásra, kerékpározásra, jó idő esetén úszásra, különböző, boltban kapható DVD-s edzésekre gondoltam. Természetesen ezek mellett még ösztönöznénk is egymást az egészséges táplálkozásra.


Ha van kedvetek írjatok. =)


2010. máj. 7. 20:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
:)Inkább éljek 10 évvel kevesebbet minthogy koplaljak egy életen át.
2010. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. a diétázás nem abból áll, hogy koplal az illető. csupán egészségesen táplálkozik, nem zabálja tele magát, és emellett még sportol is. nem tudom, ebben mi olyan szörnyű. ha nem tetszik az életvitel, akkor ne foglalkozz vele.
2010. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nemtom csajok beszállhatok-e a buliba????

19 éves srác vagyok.

3 hete járok minden másnap futni, most 6 kmrt /futok per edzőnap.

Diétázásba annyira figyelek, hogy próbálok kevés szénhidrátot, és sok fehérjét enni. Eddig nem sok (4 kg) ment le, de nem szenvedek, és a futás is jót tesz...

2010. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem beszállhatsz:)
2010. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Perszehogy beszállhatsz!!
2010. máj. 8. 08:10
 16/18 A kérdező kommentje:
Írj majd privátba! : )
2010. máj. 8. 10:03
 17/18 anonim ***** válasza:
én szívesen diétáznék veled,ha tudnád mi az a diéta,nem ilyen rubint rékás szarság lenne a dolog lényege,szerintem a a testépítőknél senki nem tud hitelesebben diétázni,úgy változtatják a testüket,ahogy akarják,és nem azért mert beszedik a "szert" ahogy sokan gondolják,hanem mert tudják mit kell enni,és hogyan.
2010. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hát tudod itt senki sem írt arról, hogy Rubint Rékás sz*rság szerint fogok/fogunk diétázni. =) Tudod biztos szivesen vettem volna a kommentárodat, ha olyasmire reagálsz amit én vagy a többi kommentelő már megfogalmazott. =)


Biztos nagyon okosat mondtál volna, ha tudtad volna, mihez szólsz hozzá!

2010. máj. 8. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!